RIP Emir Džafić

RIP Emir Džafić

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prije 2 sata drug mi se bacio za 11 sprata .....:( tresem se ko ....ma ne znam.......fin momak...svirao gitaru....nikok ne zna razlog............boze...............





:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:



OVO SMO DANAS POSTAVILI NAS PAR DRUGOVA U ZNAK SJECANJA I DA CEMO GA UVIJEK VOLJETI :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:





Dvadesetogodišnji Tuzlak Emir Dž. preksinoć je skokom s jedanaestog sprata zgrade u tuzlanskom naselju Slavinovići, u kojoj je živio, izvršio samoubistvo. Dežurni ljekar smrt je konstatirao na mjestu događaja, a dežurni kantonalni tužilac Ivo Iveljić obavio je uviđaj.

Motiv samoubistva je nepoznanica. Mladić iza sebe nije ostavio oproštajno pismo, a tužilac Iveljić kaže da s njegovom majkom, koja je sinoć bila u šoku, nije mogao razgovarati.

On je potvrdio da je prije skoka sa zgrade, s visine od 32 metra, nesretni mladić isjekao vene. To se, dodaje, najvjerovatnije dogodilo u stanu, na posljednjem spratu, u kojem je Emir živio s majkom.

- Vidljive su povrede ruku, a pronađeni su i tragovi krvi u kupatilu i drugim dijelovima stana. Pretpostavka je da se mladić samopovrijedio u stanu te da je nakon toga izašao iz stana i popeo se na terasu zgrade, odakle je i skočio - kaže Iveljić.

Tužilac je izdao naredbu da se obavi obdukcija te da se uzmu potrebni uzorci za toksikološko vještačenje, ako za to bude bilo potrebe.
 
Član
RE: Boze:( zasto????

uuuu jbt sve :icon_cry::icon_cry::icon_cry:

Kako se zove momak i odakle je tacno?
 
Član
RE: Boze:( zasto????

http://www.tip.ba/2009/12/12/samoubistvo-u-slavinovicima/ ja kad sam vidio trake i cuo se s raptor-om zeludac mi se okreno:icon_cry:
 
Član
RE: Boze:( zasto????

AmmaR84 je napisao(la):
uhhh jbt najezio sam se strasno !!!!!! :(((((((

ljudi su ga vidii...sve mu je popucalo..ruka mu se okrenula naopacke..iz ledja mu je krv izaslaaaa.....mozak mu je skorko izaso i zgalve...ma jojo ljudi nije mi ni do eg.povracam svaki momenat
 
Član
RE: Boze:( zasto????

2282465-219067.jpg


zalosno :icon_cry::icon_cry:
stvarno tesko i procitat .. saucesce svim clanovima porodice :icon_sad:
 

LSD

Član
RE: Boze:( zasto????

o Boze....
samo on zna zasto i kako...
nek mu Bog oprosti sve grijehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top