Rezultati DB takmicenja Osijek 17.10.2009.

Rezultati DB takmicenja Osijek 17.10.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
momce kakva igijeva oprema na cemu si ti!!!!
Nemoj pricati gluposti i skini se s neta malo, a drugo prvo se eddo raspitaj malo sta je u cijem autu(posto te nema na SR-u da vidis) pa onda komentarisi
 
Putovanja.ba
Administrator
Mozel malo vise informacija o ovome

1.Team Blank project 158,3 158,5 (1pojacalo od 3kw i 1 sub)

zanima me koje je auto, pojacalo, sub itd sve sto znate...
 
Član
Fele je napisao(la):
Mozel malo vise informacija o ovome

1.Team Blank project 158,3 158,5 (1pojacalo od 3kw i 1 sub)

zanima me koje je auto, pojacalo, sub itd sve sto znate...


Pojacalo je Blank project i spada u predserijske prototipove
koji su u završnoj fazi testiranja , ali da ti sad ne tupim previše , evo
link na topic u kojem mozes vidjeti slike auta i testiranja , a za sve tehnicke podatke i detalje mozes se javiti Simic-u na ovom forumu
ili c.i.c.e.-ama jer on je voditelj kompletnog razvojnog projekta i testiranja.

http://www.cice.com.hr/novo/index.php?board=176.0
 
Član
Aj drago mi je davore da si i sebe uspio ubjedit u to ;) ... et nek bude nije igyjeva oprema tvoja je, al svejedno nisam impresioniran ;) ...
 
Član
da, tako je.. 3 kW je pojacalo..
i bio je samo jedan aku.. da smo stavili jos jedan, ide oko 160 dB na jednom BLANK project 3kW..

pojacala iz te serije ce biti uskoro u komercijalnoj prodaji..
nadalje imamo 5kW, 8kW, 12kW i 14kW..
neka od njih su pri kraju sa razvojem pa se tako nadamo premijeri gotovih pojacala od 8kW na otvorenju sezone sljedece godine, gdje cemo oboriti jos jedan HR rekord i tako jos jednom potvrditi status najglasnijeg Teama u ovom dijelu EU..
 
Član
Cestitke svim takmicarima :icon_smile:;)

I svaka cast organizatorima i BLANK teamu ;):cool::icon_smile:
 

IGY

Član
Simicu svaka cast, pojacala su odlicna

eddo otkud moja oprema kod njega
kod njega je samo moja kutija, u kojoj je prvi put imao 142 cini mi se
pa sam ga malo posavjetovao kako sta i ostalo se vidi
 
Član
eddo je napisao(la):
Aj drago mi je davore da si i sebe uspio ubjedit u to ;) ... et nek bude nije igyjeva oprema tvoja je, al svejedno nisam impresioniran ;) ...

stvarno eddo nisam dugo u ovome i nisam upoznao sve likove kao ni tebe licno......za tebe sam kontao lik zna ponesto vidim pises po forumu i to mada za tebe niko nista pozitivno nije rekao i sad vidim da su bili upravu... :icon_mad: :icon_mad:
hajde ti postigni neki rezultat veci od naseg pa onda pricaj nesto davoru u suprotnom stavi cvike,cuti i drzi sa kompa........nemoj samo bezze da znas vec sta.......

:icon_exclaim:
 
Član
ajmo iskreno, kakav ste to VI rezultat postigli? akku vam je ko u igy-ja, pojacalo ko u igy-ja, igyjeva kutija, sve ostalo je tolko malo bitno da je malte ne zanemarivo, pa aj ti sad meni objasni gdje je taj vas rezultat koji ste VI napravili? reko sam vec 2 puta, recu opet, nisam impresioniran. mozda ti ja djelujem kao da nisam napravio neki rezz, al uzmi u obzir da sam napravio 141,8 peak sa TOPLA akkuom, 35 kvadrata kablovima, pojacalom 4 kanala AB klase koje pravi struju a ne watte i kutijom koja je napravljena 100% za slusanje (ukljucujuci i tuning), cak stavise, portovi na toj kutiji su bili od nosaca za boce vina (nesto slicno OVOME), dodaj jos na to da mi je auto karavan i da sam to napravio na frekvi od 48-51Hz ... mnogi imaju nesto protiv mene i to mi nesmeta, nemam dlake na jeziku, nikad nisam imo, poprilicno sam tvrdoglav, pa sta, bar nisam licemjer, what you see is what you get ... i jos nesto da vam kazem, moje misljenje o vama dobojcima je da ste se malo vise uzdigli nego sto bi trebali i da vas treba malo spustit, al ni u kom slucaju ne kazem da imam ista protiv vas, cak stavise davora sam imo priliku licno da upoznam i fakat mi je momak drag skroz, drago mi je sto ste se tolko nalozili na dB i postujem to vjeruj mi drug vise nego bilo ko ko se ne takmici, ako ista mogu pomoc, tu sam, slobodno pitajte sta hocete, al nemojte se brate tolko falit ;) ... nadam se da mi necete puno zamjerit, fakat mi ni najmanja namjera nije da pravim neke tenzije sa vama ... abd iduce godine vracam se i ja, nadam se, sa kvalitetnim rezultatom ... puno srece i vidmoseeeee ... ;)
 
Legend
DA SE VRATIMO NA TEMU!!! ;)

Street A
1.Nemanja Veselinovic 143,6 144,4
2.Isanovic Igor 140.8 140.8

Street B
1.Kulic Dragan 145,0
2.Marin Kasnik 144,4
3.Culap Ivica 140,8 143,2 - AMK CARBON
Street C
1.Bekir Nogo 156,0 - AMK CARBON
2.Mladen Jovanovac 147,4 (na 40 hz!!!!!)
3.Kristman Dejan 140,8

Pro street
1.Team Blank project 158,3 158,5 (1pojacalo od 3kw i 1 sub)
2.Skoric Nebojsa 141,7

Mini street
1.Dejan Ugrica 133,7


CESTITKE NA POSTIGNUTIM REZULTATIMA! Posebmo momcima koje znam i kolegama iz kluba!

- Igy - rez je za respekt, s obzirom da nisi pravio sistem za brpanje ili jesi... ;)

- Ivice - svaki put ti malo fali, al bude i to... ;)

- Bekiru - ma nigdje veze... :lol::lol::lol:... ;)

- Team Blank project - mislim da nije fer s tenkom bolaziti na takmicenje... :lol::lol::lol: BIG RESPECT... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top