Rezultati DB takmicenja Osijek 17.10.2009.

Rezultati DB takmicenja Osijek 17.10.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo i rezova Db takmicenja..

Street A

1.Nemanja Veselinovic 143,6 144,4
2.Isanovic Igor 140.8 140.8


Street B
1.Kulic Dragan 145,0
2.Marin Kasnik 144,4
3.Culap Ivica 140,8 143,2

Street C
1.Bekir Nogo 156,0
2.Mladen Jovanovac 147,4 (na 40 hz!!!!!)
3.Kristman Dejan 140,8

Pro street
1.Team Blank project 158,3 158,5 (1pojacalo od 3kw i 1 sub)
2.Skoric Nebojsa 141,7

Mini street
1.Dejan Ugrica 133,7

Cestitke svima...Ekipa je bila ludiloooooooooo..Pogotovo petak vece.....Hvala jos jednom Sponzorima ZONI 8 i AUTOSOUND-u...Vidimo se opet sledece godine...
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Ovo ne mogu prezaliti!!!:icon_cry::icon_cry:

a stooo? ... pazi drug ako mislis dolazit na takmicenja samo kad znas da ces pobjedit bolje nemoj se vise ni takmicit ...
 
Član
eddo je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Ovo ne mogu prezaliti!!!:icon_cry::icon_cry:

a stooo? ... pazi drug ako mislis dolazit na takmicenja samo kad znas da ces pobjedit bolje nemoj se vise ni takmicit ...

Vidis eddo je znao da nece pobjediti al ipak je dosao +10 bezobraznih poena za tebe eddo, cestitke takmicarima...
pozzz do sledece sezone i boljih rezova... ;)
 

IGY

Član
cestitam na rezultatima
ja sam super zadovoljan svojim rezom, prvi put 140.8 drugi put 141.7
obzirom na setup opet sam izvukao maximum iz opreme :cool: i to na 2 ohm :icon_smile:

cestitke i za organizatora, glavnog sponzora itd itd itd
 
Član
Edo na cemu si ti, a znao sam da imam sanse i te kakve jer sam bas s igijem govorio i uporedjivali rezove s proslog SRa a koliko ja znam eddo ti se i ne takmicis a i dosao si mozda na 2 sra ove sezone a ja sam gdje god finansijski mogao ISAO, ne vidim poentu tog tvog posta majke mi.!

@ ivica ma nisamo mogli auto uganjat NIKAKO, znaci NIKAKO!
 

IGY

Član
nije bitno ni ucestvovati, ni pobjediti , bitno je steci nova iskustva, razmjeniti price sa iskusnijim, nauciti nesto novo
a ne gledati svijet kroz monitor i pricati sto neko nije dosao, i da li se bojao doci i vidjeti nesto
eddo bez ljutnje ali da je to rekao neko ko je stalno na nekim eventima pa hajd, nego ti koji si fakat ove godine dosta izostajao, ne kazem imas svoje razloge za to, isto tako i davor ima razlog sto nije dosao
i dajte vec jednom okanite se interneta i svadzi preko neta, jer sve je to u maloj kutiji zatvoreno a kad se ti ljudi vide uzivo niko ne progovori nijedne ;)
 
Član
Ove sezone sko napravio sa 133.1 na 146!!!!!
Meni puna kapa :D
Samo zalim jer nisam imao prilike da dobijem i trazim koji savjet od nekih ljudi od kojih je to tesko i veoma cjenjeno dobiti ali sta je tu je, cim otopi eto nas opet!
 
Član
jest jest, igy ti svoju opremu od 147+ (148+ nezvanicno) prebacio u golfa i podigo ti rezz sa 133,1 na 146 ... svaka cast, al nisam impresioniran ;) ... :icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top