Rezultati DB takmicenja Osijek 17.10.2009.

Rezultati DB takmicenja Osijek 17.10.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ivica je napisao(la):
liga sta bi ne dodje ti:D ma fali dosta toga :lol:

drug sve je bilo dogovoreno, znas i sam... al problem u zadnji momenat, tako da sam taj dan morao raditi... :icon_cry: al ima vremena... mozda do godine sa golficem odem... :icon_smile:
 
Liga je napisao(la):
ivica je napisao(la):
liga sta bi ne dodje ti:D ma fali dosta toga :lol:

drug sve je bilo dogovoreno, znas i sam... al problem u zadnji momenat, tako da sam taj dan morao raditi... :icon_cry: al ima vremena... mozda do godine sa golficem odem... :icon_smile:
aj i ti vise zavrsi tu makinu pa na 402 ako Bog da :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Samo cu reci EDDO jedno trvrdoglav biti je ok ali ako ne zans ceinjenice onda LAZES!!!
Kod nas je u autu akku iz DARKINOG TRAKTORA black horse (od darke stanojevica) na cije ime brpamo, 308ice, jedna 50ica i 2 -35icei SLONY HU!!!
Zato molim te pajdo prvo sagledaj cinjenice pa onda pricaj nesto!!!!
I nemoj da omalovazavas sta smo mi uspjeli i postigli!
Unapred hvala i ako neko sumlja imam slike detaljno cijelog setupa i nije fino da se ovde prepucavamo jer eddo pili smo pivo zajedno nije fino to;)
 
cestitke na svim rezovima a da se nadovezem na davorovo pivo EDDO kad cemo potegnut iz one gajbe heinekena btw nasao sam sub hifin kao i lb port 16 za tebe pa daj ebem mu zito da sastavimo to groblje u feliciji.
 

IGY

Član
Liga bio je brp setup SPL kutija ali na 2 ohm sto je i vise nego odlican rez :lol:

eddo i davore smirite se ili vam je potrebno smirenje :cool:
 
Član
A ti Igy lepo zakljucaj ovu temu pa neka se negde drugde svadjaju..Eddo,otvori sebi temu pa pisi sta hoces....Pozzzzz
 

IGY

Član
Dule evo kljuc, stvarno eddo pretjerujes u svakom pogledu
otvori si temu i raspravljaj se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top