Restartuje se...

Restartuje se...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
To za RAM sam isprobao, mjenjao ali opet mi se desavalo...Zadnje za graficku sam skinuo Driver Genius, instalirao pokrenuo nasao mi je 2 greske ali nista uradio nije....jedino da zadjem sad da kasapim zadnje instalirane programe...
 
Član
Ma pusti to, skini sa zvanične stranice najnovije drivere za grafičku. Idi na ATI ili nVidia stranicu, zavisno koju imaš. Ako ti nije mrsko piši šta si zadnje instalirao da probamo skontati. Možeš sortirati po datumu u Uninstall programs u Control Panel-u.
 
Član
Evo najlakse je bilo da uslikam....



Uploaded with ImageShack.us

http://img18.imageshack.us/img18/2879/controlk.jpg

Da li mi moze antivirus praviti program, vazda me nesto zeza te update te istekao nikako da se smiri....mada ko zna, mozda je najbezbolnije oboriti ga pa nanovo sve, jer ima svega na njemu, od filmova, serija, tona muzike, slika....
A grafika mi je integrisana, ponekad mi se zna izgubiti (ali bas rijetko kad) recimo obicno start linija i onda ja kad predjem mišem preko nje, kako strelica ide tako se i prikazuje i onda ostane vidljivo...
 
Član
Može i antivirus. A sa ovog spiska jedino što bi moglo je ovaj Nokia PC Suite i ove ostale stavke od Nokie. I Canyon PC camera su drajveri ali to si tek sad nekada instalirao i ne bi trebalo da je to.
 
Član
Sad cemo onda potamaniti sve od Nokie, ionako mu ne gine na kraju sve :icon_smile: Da i antivirus ukinem? Imas li kakav da ga instliram i da nije puno zahtjevan oko update i čačkanja oko njega? :icon_rolleyes:
 
Član
Ma ukini i njega. Da te 100% ne zeza update samo neki besplatni. A ja koristim Eset sa box, mara- fix 1.7.
 
Član
Ukinuo sam i njega, pa šta bude sad čekam da se restartuje :icon_rolleyes: Skinucu ovaj tvoj antivirus, da me zastiti bar neko vrijeme :D
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Ja mislim da imas rodjaka koji ti to moze rijesiti.....:lol::icon_question:

Nzm jesi mislio na sebe ili A**...kako god imam vas na svu srecu, al' reko' da pokušam sam šta riješiti, a izgleda da ne ide...:icon_mad:
 
Član
Kod mene je do napojne bilo, nekako je oslabila i u toku rada mu je padao napon i restartovao se neprestano :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top