Represent

Represent

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
dobro dosla... fino da imamo jos djevojaka na forumu...

odlicno ti govoris bosanski-hrvatski-srpski... cak da se i ne primjeti da ti nije maternji...:cool:

stupified je napisao(la):
Ima li zenske ovdje, ili svije su "home cooking"???

a sto se ovoga tice.... hahahah, nema jedna... ima ih vise... nekoliko clanica i puno onih na fotografijama... :icon_biggrin:
 
Član
;):lol:

bilosto je napisao(la):
dobro dosla... fino da imamo jos djevojaka na forumu...

odlicno ti govoris bosanski-hrvatski-srpski... cak da se i ne primjeti da ti nije maternji...:cool:

stupified je napisao(la):
Ima li zenske ovdje, ili svije su "home cooking"???

a sto se ovoga tice.... hahahah, nema jedna... ima ih vise... nekoliko clanica i puno onih na fotografijama... :icon_biggrin:
 
Član
Ajt dok se razbiramo necet imati problemi...svaki zna svoja rabota...to ti je Bivsa Yugoslavia...Tito nije bio glup...lol...svi pricamo svoj jezik, pa se svi razumijemo...kad ne znam ce cutim...ili ce pisam na engleski....i bice dobro i na MORE hahaha...kakvo more Pada Snijeg...JOKE

vlatko_baba je napisao(la):
pozz i dd. i za mene se mucat zaso piosuvam na makedonski, ama me razbiraat......:icon_smile:
 
Početnik
vlatko_baba je napisao(la):
pozz i dd. i za mene se mucat zaso piosuvam na makedonski, ama me razbiraat......:icon_smile:

kako be taka?! koj se maci?! :lol::lol::lol::lol:

samo vi pisite, sve se ovdje razumije... pa, nije bas toliko davno bilo... a kad se ne bude razumjelo, prevodit cemo! sve gratis!:icon_biggrin:

and, here is the welcome i should have put on first ;)

Tung, je shume i mireseardhur. Shpresoj se do t'kalosh mire me ne!

;)

PS hope didn't do it wrong?!
 
toj sto se rodil od 1990 pa navamu, hahahaah, za nas postarite ne e problem............:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
pozz i dd još jednoj članici pa makar i sa Kosova ;), pa i Kosovo je lijepo uživaj ovdje uz nas i budi aktivna :icon_smile:
 
welcome..stay active

evo ti prilike da usavrsis bosanski jezik :)
you can write on english, dont worry..most of us understand you ;)
 
Član
E pa, nekako treba da ucim....pomalo na auto moto, po malo sa jezikom, i posle radicu ko prevodilac na bosanski albanski engleski i sta god, mehanicarka, jer mi i to ide po ruke.

Death_beat je napisao(la):
welcome..stay active

evo ti prilike da usavrsis bosanski jezik :)
you can write on english, dont worry..most of us understand you ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top