Represent

Represent

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I am not so good in Bosnian, but i do understand everything you guys write. If anyone can translate this for me in Bosnian, so others can understand what I'm saying, it would be perfect and very helpful.

So, My name is Hida, I am from Kosovo, respectfuly Gjilan City. I am 26 yrs old. I own a VW MK3 1.9 DI. Nemam slike za sada...hope we will have a great time.
 

Eko

Član
stupified je napisao(la):
I am not so good in Bosnian, but i do understand everything you guys write. If anyone can translate this for me in Bosnian, so others can understand what I'm saying, it would be perfect and very helpful.

So, My name is Hida, I am from Kosovo, respectfuly Gjilan City. I am 26 yrs old. I own a VW MK3 1.9 DI. Nemam slike za sada...hope we will have a great time.

"Ne pricam dobro Bosanski, ali razumijem sve sta vi raja pisete, ako neko ( evo ja sam :) moze da prevede ovo za mene na bosanski, tako da bi i ostali znali sta pricam ( mada ja mislim da svi ovo razumije ) bilo bi super and pomocno....

Dakle.. moje ime je Hida, ja sam iz Kosova, respektni Gjilan City. Imam 27 godina, posjedujem VW mk3 1.9 DI. I dont have slike za sada :D... nadam se lijepo druzenju."

LP i DD
 
Član
Hvala puno, jel razumijem sve ali ne znam da pricam...hvata me panika...been a long time i have not spoken it.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top