Renault Twingo i kinetichki

Renault Twingo i kinetichki

Član
da, mada nishta chudno.. poslao sam upit na piku uglavnom rekao mi je da je taj dio 50 KM... mada prodaje to iz stranca.. pa et...
 
Član
Ukoliko ti je twingo proizveden pre 2001. imas IC daljinsko zakljucavanje, a nakon 2001 je "radio talas" kao na Cliu. IC moras da usmeris prema prijemniku koji se nalazi pored panela za osvetljenje kabine, pa to cesto ljudima stvara probleme. Proveri bateriju u daljinskom, moguce je da je pri kraju, ali kako god, ako te nesto bude mucilo po tom pitanju slobodno se javi i dodji kod mene da pogledamo taj daljinski, imam dva rezervna.
 
Član
ja sam bash laik.. i rekao sam da chu vas peglat..
eh sad imam josh jedan problem...
upaljena Indikator pregrijanosti motora, ulje i akumulator i neche da se auto upali.. samo mi je non stop upaljeno sve tri te indikatora.. sha moze biti?
 
Član
ChiChaK je napisao(la):
ja sam bash laik.. i rekao sam da chu vas peglat..
eh sad imam josh jedan problem...
upaljena Indikator pregrijanosti motora, ulje i akumulator i neche da se auto upali.. samo mi je non stop upaljeno sve tri te indikatora.. sha moze biti?

To su ti svi mogući indikatori. Oni se ionako pale kada daš kontakt...Koliko je star akumulator?
 
Član
upalio sam ga na gurkanje.. izgleda da jest akumulator.. pomislio sam prvo da je alnaser al ipak nije.. hajd dobro je sutra che kod Amera pa che mi odraditi...
 
Član
sve je ok, promjeneno je sho se treba.. otvorit chu drugu temu kad kupim dvd player da mi objasnite sha kako.....
pozz i hvala!
 
Top