Renault Megane II

Renault Megane II

Član
pravo dobar megane, vidjam ga parkiranog, zapao mi je za oko zbog ovih rora, bas sam se pitao koji je motor ;)

dobro dosao na forum :cool:
 
Član
sub3r je napisao(la):
pravo dobar megane, vidjam ga parkiranog, zapao mi je za oko zbog ovih rora, bas sam se pitao koji je motor ;)

dobro dosao na forum :cool:

hehe :D ma standardni motor 1.9 samo sto je cipovan :)
hvala na dobrodoslici :p
 
fin megane svaka cast, pogledaj na mom profilu felge crne su , i tebi bi se uklopile neke slicne ovima, a inace odlican svidja mi se :D
 
Član
fly_benaglio je napisao(la):
fin megane svaka cast, pogledaj na mom profilu felge crne su , i tebi bi se uklopile neke slicne ovima, a inace odlican svidja mi se :D
uhh dobar brate bgm, ovo 16-ke ? kontao sam malo vece staviti, da ga malo odignem, prenizak je, izbjegavam rupice ko da vozim Gallarda xD
 
Član
fino si auto kupio..jaran mi je to auto vozao..i samo da znas auto je odrzavano maximalno..barem kod njega..
i opet felge odose sa autom..ne htjede mi ih prodati..
samo stavljaj vece felge na njega..
 
Član
jasa12 je napisao(la):
fino si auto kupio..jaran mi je to auto vozao..i samo da znas auto je odrzavano maximalno..barem kod njega..
i opet felge odose sa autom..ne htjede mi ih prodati..
samo stavljaj vece felge na njega..

hehe :D pa et , ako si jos zainteresovan za felge, dogovoricemo se, ionako sam ih mislio prodavati , hocu vece da stavim :)
 
Bejzik je napisao(la):
fly_benaglio je napisao(la):
fin megane svaka cast, pogledaj na mom profilu felge crne su , i tebi bi se uklopile neke slicne ovima, a inace odlican svidja mi se :D
uhh dobar brate bgm, ovo 16-ke ? kontao sam malo vece staviti, da ga malo odignem, prenizak je, izbjegavam rupice ko da vozim Gallarda xD

aham 16-ke
 
Član
ja sam jos u potrazi za felgama al samo orginalnim..javi se na PM pa cemo tamo dalje..da ne kvarimo garazu..
 
Član
[/quote]

hehe :D ma standardni motor 1.9 samo sto je cipovan :)
hvala na dobrodoslici :p
[/quote]

Prijatelju, super izgleda megan, a jos me vise interesuje kako si zadovoljan sa chip-om?
Koliko si dobio konja i gdje si radio chip? Pozz
 
Top