Renault Megane II

Renault Megane II

Član
Pozz, samo da vam pokazem par slika svog ljubimca :)
Renault Megane II 2003 god, 1.9 dci, Borla 15320 Auspuh, H&R sportske opruge, custom posebno izradjene karambolke, narucene iz Njemacke, xenonke, TDC power Box cip :) Imam u planu uraditi jos par sitnica, pocevsi od zatamnjivanja stakala na nekih 50%, nabaciti neke custom 17" felge i ofarbati ih u crno, angel eyes crne farove i stopke ,uglavnom neka plavo-crna kombinacija :)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
place za vecim felgama, inace ok , vidio sam ga nedavno kod doma armije.
meni se licno svidjaju na njemu ovakve felge i kod covjeka gdje sam ja uzimao bile su jedne 17 ali nisam siguran da jos stoje, mozda su prodane

Enkei-335x335-J10-Silver.jpg
 
Član
pleasure je napisao(la):
place za vecim felgama, inace ok , vidio sam ga nedavno kod doma armije.
meni se licno svidjaju na njemu ovakve felge i kod covjeka gdje sam ja uzimao bile su jedne 17 ali nisam siguran da jos stoje, mozda su prodane

Enkei-335x335-J10-Silver.jpg

planiram ubrzo nabaciti fine 17-ke :p nesto ovako sa vise krakova, Enkei pravi najbolje sto se toga tice :)
a cesto bude parkiran kod doma armije :) skoro svaku noc ;)
 
Član
Mislim da bi mu oz supertourismo bele lepo stajale, a to nije narocito skupa felna, samo se bojim da mu ne bude malo 17" sa ovakvim branicima...ali 4x100 vece od 17 tesko da ces naci. Ovako nesto bi mu dobro leglo: http://www.polovniautomobili.com/oglas1437696/alu_felne_tecnomagnesio_detroit_4x100_17-ice_sa_gumama_2054017/
 
Član
dellas je napisao(la):
Mislim da bi mu oz supertourismo bele lepo stajale, a to nije narocito skupa felna, samo se bojim da mu ne bude malo 17" sa ovakvim branicima...ali 4x100 vece od 17 tesko da ces naci. Ovako nesto bi mu dobro leglo: http://www.polovniautomobili.com/oglas1437696/alu_felne_tecnomagnesio_detroit_4x100_17-ice_sa_gumama_2054017/

Da ali vise bi volio crne , jer planiram raditi neku plavo-crnu kombinaciju :) ma ne bih trebale biti male 17-ke, jer i ove 16-ke sto su na njemu fino izgledaju uzivo, na slikama su nekako male :)
 
Top