Renault Megane II 1.5 dCi

Renault Megane II 1.5 dCi

Član
pozz raja :)
samo da kazem da sam ugradio naprijed nove zvucnike u vrata...
razlika se osjeti u odnosu na standardne zvucnike, za sada sam pravo zadovoljan :icon_biggrin:
uzeo sam 13 cm, 45mm dubine i stalo je bez problema,samo sto sam morao unutrasnju plastikicu malo osjeci,jer je bila izlivena za orginal zvucnik a ne samo da se nalazi rupa kao inace,al nije bilo problema..
Radi se o SONY zvucnicima i uz to sam uzeo adaptere preko ebay-a,posto mi se nije dalo sijeci zice,ovako lagano "ustekas" i to je to :) za sada samo slike zvucnika i tih adaptera:
34ear6s.jpg

f568vk.jpg


U pregovorima sam za orginal ratkape sa Clia (15ske),a sad cu brzo i na tehnicki pa tako da ce mi tamo garant nesto "iskopat" da moram zamjenit...
na proljece kontam uzet onaj cupra lip il ranije ako izleti povoljno...ostalo cemo vidjeti usput..
:123:
 
Član
sever1n je napisao(la):
uzmi i visokotonce one male okrugle od xplod-a:icon_smile: ako su tebi na komandnoj tabli ?

Jesu drug,ako budem uzimao uzet cu njih i jos dva zvucnika nazad sto dodju pa da sve kompletiram :)
 
Član
pozdrav raja :icon_biggrin:
neki dan bio na tehnickom, sve manje vise ok, morao zamjeniti kugle na obadvije strane i to je to..poslije svratim kod majstora da mi ugradi ovaj nastavak auspuha od ULTER sport koji je po njihovom opisu trebao da 100% odgovara,al sipak :) uglavnom majstor je se morao malo sa brusilicom igrati pa onda to sve zavariti... sva sreca pa sam ga kupio za male pare :icon_biggrin:
sta znam, meni je onako ispalo, mislio sam da ce puno bolje izgledati,al et nek stoji za sad,dok ne nadjem kakvu bolju varijantu...
Kao sto sam pisao prije, felge celicne sam ofarbo u crno, i kupio ove neke ratkapice jer nikako da safatam neke renault orginal 15ske za pristojne pare :)
evo i par slikica sa praone,isao brzinski malo da "saperem" ovu prljavstinu :
10dvaq1.jpg

33ooe4w.jpg

149tg1.jpg

9fy5g7.jpg

19muxe.jpg
 
Član
fin megane ;) posebno mi se svidja boja. A kako te sluzi ovaj motor 1.5 dCi, nije premal za ovog megana, moze povuci ?
 
Član
khalifa je napisao(la):
fin megane ;) posebno mi se svidja boja. A kako te sluzi ovaj motor 1.5 dCi, nije premal za ovog megana, moze povuci ?

hvala drug :icon_biggrin:
ma motor je sasvim ok za mene, ima 60kw pa nije tolko "mrtav".... a najbolje je sto trosi izmedju 4,5 -5,5 litara :cool:
 
Član
to je njegova najbitnija odlika :cool: Znaci isto mu cuci kao i kod klinja :icon_biggrin: Razmisljio sam i ja sad nekog francuza na ljeto, ne moze se vise s "amerikancem" :D

Sretno u daljim radovima i puno sretnih kilometara :cool:
 
Član
Dobar reno samo po mom misljenju je bezveze lijepit te karbonske slicice, budalastinje najlonske, zna se za sta je karbon, da olaksa sportsko auto a ne lijepit ga na auto od 60kw pravit cirkus
 
Top