Renault#21# - Komentari projekta

Renault#21# - Komentari projekta

Član
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

ma bravo lave odlicno :cool: Sta ti je sa haubom - jel mi se cini ili nije dobro upasovana
sretno u nastavku ;)
 
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

niksa je napisao(la):
ma bravo lave odlicno :cool: Sta ti je sa haubom - jel mi se cini ili nije dobro upasovana
sretno u nastavku ;)

jos ni motora nema,nije ni zatvorena... hehe slikali samo onak bezze :icon_smile:

veceras se nastavlja pa budu sutra slike :123:
 
Član
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

ti si pri kraju, a ja jos cekam...eeeh :icon_rolleyes:
 
Početnik
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

LM_Hit je napisao(la):
ti si pri kraju, a ja jos cekam...eeeh :icon_rolleyes:

E jadan znam kako ti je kod mene za Weekend tek pocinju radovi(i to vjerovatno ako rodjak mogne) :icon_cry:



Renault fan: ODLICAN SJEDI 5 !!
 
Član
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

odlicno je ovo, koja promjena jbt, pun pogodak si napravio sam ovim badlook-om, svaka cast;);)
 
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

pregledo sam citavu temu,svaka cast na odradjenom poslu sve je extra ispalo,sretno u daljim radovima ;)
 
Član
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

jako lijepo izgleda sada ... nek je sa srecom, da ostane u ovom stanju dugoo dugoo ;)

mozda jedino felge neke malo mocnije kad bi nabacio, mozda neku zamjenu s nekim, mada i ovako dobro izgleda, al po meni bi mu neke s vise krakova perfektno sjele :cool:
 
Član
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

Uh kako je sad ljut naprijed, svaka čast za urađen posao
 
Član
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

da te pitam
jesi ti ono njega prodav'o :lol:
 
Legend
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

Bas je fin ispao,svaka cast ;)
Sljedece , moje misljenje....... neke bolje felge nabaciti,ne kazem da ove ne valjaju , ali ih ovdje na takav kalup milion ima.
Kad je vec renault drukciji i kod nas ih uopste niko ne radi , uradi i to da bude drukcije , (da odudara muski )
 
Član
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

enesss je napisao(la):
Bas je fin ispao,svaka cast ;)
Sljedece , moje misljenje....... neke bolje felge nabaciti,ne kazem da ove ne valjaju , ali ih ovdje na takav kalup milion ima.
Kad je vec renault drukciji i kod nas ih uopste niko ne radi , uradi i to da bude drukcije , (da odudara muski )

na boldirano debel potpis... trebao si uzeti neke felge koje su jedinstevene i koje ce doci do izrazaja... :cool::cool:
 
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

niksa- prodavao,jesam al udes sprijecio i doveo do ovog :icon_smile:
enes-nisam bio bas u situaciji da biram,ispalo je spontano od frenda da ih uzmem koje pasu original za renault...kasnije u planu sa falcom neke.

ugl bi-xenon je stavljen i jos sutra ima malo posla i to je to. :123:
 
Top