REKLAMA

REKLAMA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa et hajd vidjecemo,da ne bubam ovako,nekakav sum ima,nije bas kao kad lezaj ode,skroz se malo cuje,malte ne i ne cuje,al jebiga ja ga osjetim,znam svoje auto
 
Početnik
Aksijalni udara,najvise se osjeti kad silazis sa trotoara,a sum ti moze biti od tih guma sto si stavio,al kad dodjete pregledacemo sve i da mirno spavas...necemo vise off-a..TEMA: NALJEPNICE WW.BHTUNING.COM
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Pa jaro u tebe je 4x98 sto znaci da mi ne odgovaraju te felne nikako....

kralju nisu 4X98,4X100 su milijardu %,tako ako se vi dogovorite,ne brini,probas pa vidis kad se nadjete,al ono 100% garancija.valjda mu ne smeta sto umjesto njega govorim
 
Član
fidel je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Pa jaro u tebe je 4x98 sto znaci da mi ne odgovaraju te felne nikako....

kralju nisu 4X98,4X100 su milijardu %,tako ako se vi dogovorite,ne brini,probas pa vidis kad se nadjete,al ono 100% garancija.valjda mu ne smeta sto umjesto njega govorim

Hmm vidis ja sam bio sigruan da je u fiata 4x98.... :D
 
Početnik
Evo i moje naljepnice,a tek sad sam zavrsio i farbanje felgi..sjebo sam se..

Loša je slika,bice bolje..
 
Član
Koliko mogu vidjeti, auto je golf i na bocnom lijevom staklu je crvena naljepnica?..A i font nije pretjeran..Tako nesto bi mebi pasalo,al da ne bude stampanim slovima, pronaci neki cool font...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Koliko mogu vidjeti, auto je golf i na bocnom lijevom staklu je crvena naljepnica?..A i font nije pretjeran..Tako nesto bi mebi pasalo,al da ne bude stampanim slovima, pronaci neki cool font...

Hoćeš li iznutra nalijepiti na staklo ili vani? To je bitno!:icon_exclaim:
 
Početnik
Ova druga dolazi u obzir,ove ostale nista..odluci se za font,boju,veličina je standard ona ko kod mene,kako god hoces..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top