REKLAMA

REKLAMA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh mi kakanjci odlučili malo da reklamiramo ovu našu malu tunung zajednicu pa smo ja i mojih dvojica sugrađana (ITALY, fidel, oggy) otišli u art studio da nam naprave male natpise. Pa ewwo kako je to kod mene ispalo, a njih dvojica će naknadno staviti slike. Nadam se da će ovo biti mali podsticaj i ostalima da na slićan način reklamiraju naš forum.[attachment=5173][attachment=5174][attachment=5175][attachment=5176]
 
Član
ITALY je napisao(la):
Eh mi kakanjci odlučili malo da reklamiramo ovu našu malu tunung zajednicu pa smo ja i mojih dvojica sugrađana (ITALY, fidel, oggy) otišli u art studio da nam naprave male natpise. Pa ewwo kako je to kod mene ispalo, a njih dvojica će  naknadno staviti slike. Nadam se da će ovo biti mali podsticaj i ostalima da na slićan način reklamiraju naš forum.

ej extra dobro ispalo,mislio sam da će biti lošije.super.i ja cu onu u petak,ne mogu ni dana, ni sutra sigurno
 
Početnik
Kod mene je bolje ispalo,hehe..al nemam sad digitalac,postavicu slike sutra ili prekosutra..i ostale mi vishka dvije naljenice..i inace,ako ko hoce naljepnice, cijena bi bilo oko 5KM, dostava na relaciji kakanj-sarajevo..boju birate,moze i iznutra na staklo da se lijepi a i vani..Mogu i drugacije,kakve god hocete, otprilike uradite koji font i sta hocete da pishe,javite na PM. Ako se admini slažu,naravno.
 
Član
Oggy je napisao(la):
Kod mene je bolje ispalo,hehe..al nemam sad digitalac,postavicu slike sutra ili prekosutra..i ostale mi vishka dvije naljenice..i inace,ako ko hoce naljepnice, cijena bi bilo oko 5KM, dostava na relaciji kakanj-sarajevo..boju birate,moze i iznutra na staklo da se lijepi a i vani..Mogu i drugacije,kakve god hocete, otprilike uradite koji font i sta hocete da pishe,javite na PM. Ako se admini slažu,naravno.
Ja bi voljeo jednu... :icon_redface: Sto se ljepi iznutra, relacija Novi Travnik... :icon_redface::D
 
Početnik
ErRoR je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Kod mene je bolje ispalo,hehe..al nemam sad digitalac,postavicu slike sutra ili prekosutra..i ostale mi vishka dvije naljenice..i inace,ako ko hoce naljepnice, cijena bi bilo oko 5KM, dostava na relaciji kakanj-sarajevo..boju birate,moze i iznutra na staklo da se lijepi a i vani..Mogu i drugacije,kakve god hocete, otprilike uradite koji font i sta hocete da pishe,javite na PM. Ako se admini slažu,naravno.
Ja bi voljeo jednu... :icon_redface: Sto se ljepi iznutra, relacija Novi Travnik... :icon_redface::D

Jel se ITALY s tobom dogovorio za felge? Trebamo tamo po neke felge,pa ako budemo dolazili,stizu naljepnice,samo reci boju..
 
Početnik
nokke je napisao(la):
hocu i ja jednu......sarajevo:D

Imam sad dvije crvene sto se lijepe izvana, malo drugaciji font nego gore na slici,ista velicina, i u sarajevu sam jos sutra do 14h, na Malti ili Poljoprivredni fakultet..ako ti odgovara,javi,ako ne dolazicu i sljedece sedmice u sarajevo,pa ponijecu ti kakve hoces..
 
Početnik
stavi,i ja cu svoju sutra,meni je extra ispalo, tamne folije na staklu,a u dnu slova crvena..mali detalj,ali izgledaaa..
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Kod mene je bolje ispalo,hehe..al nemam sad digitalac,postavicu slike sutra ili prekosutra..i ostale mi vishka dvije naljenice..i inace,ako ko hoce naljepnice, cijena bi bilo oko 5KM, dostava na relaciji kakanj-sarajevo..boju birate,moze i iznutra na staklo da se lijepi a i vani..Mogu i drugacije,kakve god hocete, otprilike uradite koji font i sta hocete da pishe,javite na PM. Ako se admini slažu,naravno.
Ja bi voljeo jednu... :icon_redface: Sto se ljepi iznutra, relacija Novi Travnik... :icon_redface::D
Ti ćeš dobiti svoju ako budemo dolazili po felge;)
 
Član
ovo sa naljepnicama krenulo pravo,moja eno u auto,ceka da se zalijepi.pa hocemol po te felge do N.Travnika:icon_confused:
 
Član
Oggy je napisao(la):
Sutra alen dolazi kuci do 5h, javicu vam se kad dodjem,pa doletite do mene.

aj nemoj kubate sutra,daj da odemo u petak,sutra me nema do tri kuci.Ej Alene trebam izgleda aksioni lezaj zamijenit u petak,pa tak reci starom,moram doc,cuje se ima par dana
 
Početnik
nemoze ti nista biti zbog aksionog,a ako ces vec mijenjat,ako budu oba,skidace se prednje opruge,pa mogu se usput pokratiti za jedan krug ako hoces..a reci cu mu ja kad dodjem,nije to puno posla
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top