Red Bull Stratos - freefall from the edge of space

Red Bull Stratos - freefall from the edge of space

OmO

Član
Je li ovo photoshop mozda ili je istina :icon_question:

541102_551392511551990_832977873_n.jpg
 
Član
ma laz, ljudi ce odma poceti price kako je fejk i sl, a covjek citav zivot u tome, i sad da nesto lazira...da ne spominjem red bull koji nebi rasipao milione na takve stvari, i bio sponzor fejkerima ;)

a senad je stigao u Mekku, po meni to je pravi nadljuski napor, prepusten sam sebi, bez strucnjaka, bez proracuna i opreme...
da mu je red bull sponzor vjerovatno bi i bio zanimljiviji i pisalo bi se o tome, ovako eto mi ga spomenemo ;)
svaka mu cast
 
Član
Fol je da Senad nije uradio nista novo, lik je jos 80-ih godina presetao jednu hemisferu zemlje - preko 30.000 km, 5 godina je setao i knjigu je o tome napisao. Tako da je ovo sto vi spominjete i poredite sa Felixom nigdje veze. A sad jel ovo fejk, sumnjam da je, a i da jeste i ako neko to zeli namjestiti, sa danasnjom tehnikom to nije nikakav problem, pa pola novih filmova da ne znate da su filmovi, mislili bi da je rijec o stvarnim desavanjima...
 
Član
Zasto bi Red Bull rizikovao svoju reputaciju da sponzorise nesto sto je fejk??
A kao sto rekose vec davno su vec radjene slicne stvari tako da nije nemoguce!
 
Član
radi ovog skoka vrijednost RB je skocila sa 14 na blizu nekih 17 miliardi dolara , sto znaci da bi ta kompanija mogla postati europski apple koji je trenutno u stanju lansirati tako jak proizvod poput automobila na trziste , a da su ljubitelji sporta to se vidi mislim dajte jednu vrstu gdje nisu sponzori ili imaju svoj licni tim

svaka njima cast valja stici do te stepenice u zivotu
 
Član
ma nije to poredjenje , to su dva razlicita svijeta, ali svakako da i ovaj nas hadzija zasluzuje paznju ;)

felixu svaka cast , to je vise egzibicija i prestiz, imao je oko 15 potencijalnih mogucnosti da pogine (na razlicite nacine)...iako se to tesko moglo desiti jer je obavio testiranja svega i skakao par puta sa visina ok 20 km...
ali sama pomisao da mozes eksplodirati u zraku, ili ti krv prokuhati je dovoljna da moras imati muda koja bi i cristal sumers tesko primila :cool:
 
Top