Red Bull Stratos - freefall from the edge of space

Red Bull Stratos - freefall from the edge of space

Na skoro 39km iznad Zemlje lik hladno porucuje: I'm going home :cool::cool::cool::cool: Kakav lik, ali svaka cast iznzinjerima i cijeloj ekipi, treba biti mozak i napraviti ovakav projekat ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Eto ga nisam htio pisati gledao sam i znojio se , svaka mu cast ono je prizor , samo eto beze sto nije bila kamera na njemu da se vidi i to

imao je, ali nije bio live feed... prikazat ce na nekom BBC-ovom dokumentarcu snimak, nekad kasnije
 
Administrator
Neki stvarno na ovom forumu ne znaju komunicirati... Pročitah 2-3 stranice neke zajebancije...

Uglavnom cijelo vrijeme sam gledao i čekao taj trenutak. Čovjeku svaka čast na sve to. 5-6 godina su trajale sve te pripreme, od sve tehnike i njega samoga. Za ovo treba imati volovska muda, ali kako sam čuo priprema još nešto žešće što će uraditi.

Ja čekam samo još snimak kamera sa njegovog tijela da vidim kako to sve izgleda. Kada se počeo okretati reko gotovo je, ali umirio se.

Svaka čast i inžinjerima koji su to sve realizovali, ipak upravljati sa svime u zraku je wow. Od ispuštanja zraka iz balona, spuštanja kapsule i td, šta je bilo što mi nismo ni vidjeli ni čuli..

Uglavnom veliki RESPECT:cool:
 
Administrator
^OggyBoy: Ni to nije problem, jer i kapsula sama ima padobran koji se aktivira daljinski tako da mu ništa ne može biti...

Svi padobrani na njemu su se mogli uključiti daljinski ako nešto krene po zlu.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
^OggyBoy: Ni to nije problem, jer i kapsula sama ima padobran koji se aktivira daljinski tako da mu ništa ne može biti...

Svi padobrani na njemu su se mogli uključiti daljinski ako nešto krene po zlu.

E to je već druga stvar, nisam pratio ništa prije, nije me interesovalo, samo sam skok gledao.;)
 
Top