Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo malo slikica od mog prevoznog sredstva...ima jos mnogo toga da se prepravi i uradi al ovo vam ja zasad sve od mene...[attachment=23131][attachment=23132][attachment=23133][attachment=23134][attachment=23135][attachment=23136][attachment=23137][attachment=23138]
 
BHT Ovisnik
ajj s to je dobar golf:icon_eek: jos samo da je kakva maska i badllok izvuci,ne bi mu bilo ravnog:cool:
 
CoL3-99 je napisao(la):
ajj s to je dobar golf:icon_eek: jos samo da je kakva maska i badllok izvuci,ne bi mu bilo ravnog:cool:

trebala je na njega doci prednja i zadnja karambolka CSR XX Line,al bi imao problema,zakacao bi jer cesto idem uvikendicu i tamo je los put katastrofa...al ako bi kad naletio na kakav Airride sistem onda idu i karambolke dublje...
 
Član
Dobar golfic;),skini mu ove ruzne okvire i zaljepi(ili zavrni)tablice i stavi bijele bocne zmigavce,i neke crne led stopke;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
ajj s to je dobar golf:icon_eek: jos samo da je kakva maska i badllok izvuci,ne bi mu bilo ravnog:cool:

trebala je na njega doci prednja i zadnja karambolka CSR XX Line,al bi imao problema,zakacao bi jer cesto idem uvikendicu i tamo je los put katastrofa...al ako bi kad naletio na kakav Airride sistem onda idu i karambolke dublje...

Lijep Golf...boja ,felgice sve je super leglo..vidio sam te jednom u gradu..samo brate ,ako ti nije zao para i goriva izbaci taj 1.4 uzmi si kakvu masinu,pa onda stayling...to je bar moje misljenje ...
U svakom slucaju dobar Golf pravo..
 
BHT Ovisnik
čak sto vise cuo sam da je 1.4 totalno nezahvalanmotor,da za svoju kubikazu i jacinu trosi jako mnogo,ispravite me ako grijesim:cool: tebi jos jednom sve najbolje
 
Član
lijep golf nema sta al prvo sta mi je zapalo za oko ovi ruzni pragovi. skoni to bit ce puno ljepsi;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top