Rcd 200 mp3 golf 4 spajanje zica problem.

Rcd 200 mp3 golf 4 spajanje zica problem.

Član
Ovo je vec preskupo za mene, pa jeftinije sam cd player dobio
Ali opet mi nije jasno cemu taj adapter i emulator
Zar jednostavno nema + i - spojim i radi osvjetljenje
Sto su ga toliko zakomplikovali
Malopre nadjoh na netu da taj emulator treba ako zelim da radi ono kad povecavam/smanjujem osvjetljenje cajgera pa bi se pritom povecavalo/smanjivalo osvjetljenje cd playera(onaj prekidac pored nivelacije farova)
Znaci nema teoretske sanse da se cd na billo koji nacin spoji da radi osvjetljenje, bez emulatora???
 
Poslednja izmena:
Član
Da bi vise saznao idi na wiki upisi can-bus pa citaj,napisao sam dobro pregledaj strane forume,youtube,mozda i ima neka opcija,jbg skupo jes ,
 
Član
Hoces da kalemis nesto sto nije predvidjeno, a ti bi da bude plug and play, e pa ne moze. Trebao si se raspitati prije nego si kupio.
 
Član
Moze on ukalamiti 100-tinjak i vise km za can bus pa ce mu raditi,a radio je80-100 km tako da se bas i neisplati,
 
Član
Istina, trebao sam se raspitati prije kupovine, Ali sta je ti je, nek radi ovako bez osvjetljenj dok sta ne skontam
 
Član
Sad je gotovo, jbg, svidja mi se sto fino izgleda za male pare, a sto se tice osvjetljenja navici cu se bez njega
 
Član
Vozi po danu :D ,mozes odraditi ono ambient osvjetljenje ali malo jace mozda ces i vidjeti u mraku tipke na radiu a usput bice cool ;)
 
Član
Ali ja da sam s tobom raskopao bi taj radio i ubacio 3mm ledice pa da to lijepo svjetli,izveo + i - vani ,izracunas koliko ledica treba da kopcas bez otpora i et svjetla
 
Član
Moze...sve moze....samo pametan mozak treba...sve oh pohvatati i spojiti. Mozes i direkt spojiti na potencio metar kojim smanjujes rasvjetu na cajgeru...sve je do maste kako zamisljas da izgleda i baciti se u dijelo
 
Top