Rcd 200 mp3 golf 4 spajanje zica problem.

Rcd 200 mp3 golf 4 spajanje zica problem.

Član
Nedavno sam kupio ovaj player, hocu da ga ubacim u golfa 4
zIgzOzW.jpg

i imam problema oko spajanja
spojio sam + - i onu zicu za kontakt, kad vadim kljuc da se gasi cd
mozete vidjeti na slici, lijevi dzek, ove deblje zice su + i - a ova malo tanja (crveno-bijela) ona za kontakt (pretpostavljam, da je tako, inace cd se upali)
ovaj desni dzek su zvucnici, to sam spojo i radi sve
I za sta su ove dvije zice, na dnu, tanke na lijevom dzeku (narandzaste)? (nisam ih nigdje spojio)
EJD2hX5.jpg

Problem je sto mi ne radi osvjetljenje kad upalim svijetla
I problem je kad izvadim kljuc, cd se ugasi i izgubi memoriju, i moram ponovo svaki put ukucavati SAFE kod
Ove cetri zice nisam spojio (na slici ispod), zna li ko koja je za osvjetljenje i za sta su ove ostale?
Tri tanje i jedna malo deblja
9f2FrVL.jpg

Evo i sema ako sta znaci
jtlScp3.jpg

Bio bih zahvalan na svakoj vrsti pomoci

lp
 
Član
Treba ti CAN BUS adapter mada ni tad nece raditi kako treba. taj radio pase fizicki u golf 5 ali on je namjenjen za polo facelift 2005-2008
 
Član
2001. Je godiste golf, a neznam bio sam malopre kod majstora, kaze nebitni to za svjetla kad palim sto ne rade lampice, nego inace kad upalim cd, osvjetljenje njegovo bi trebalo da se upali, moguce da nije u funkciji
A Ono za gasenje na kontakt je napravljeno, sve radi osim osvjetljenja
 
Član
osvjetljenje nemoze raditi bez can,a auto ti nema can,vidi na stranim forumima kako su ljudi to odradili na cetvorkama,imas i video kako pali svjetla i na radiu svjetli
 
Član
pa gledaj znam ja i vise neko sto ti mislis :D jbg ja kad sam prvi post tipko nije bilo tvog posta pa tek skontam da je golf u pitanju i et ,ali bitno je da se moze nastimati osvjetljenje da radi :cigar:
 
Član
Kazete canbus adapter, gledam malo po netu to je Kao prelaz sa euro dzekova na ovaj veliki dzek, ja imam ovaj veliki, neznam sta ce mi canbus adapter pomoci, mozda grijesim, ispravite me, cd kad upalim rucno treba da se upali I njegovo osvjetljenje (valjda), koje mislim da je pokvareno, neznam, recite mi kako mi moze pomoci taj adapter
 
Član
malo googlaj sve ce ti biti jasno,auto ti nepodrzava can protokol,radio treba can vezu da bi na istom svjetlo radilo,sa radiom je sve ok,prekopcaj ga na novije auto koje ima can pa ces vidjeti da radi sve,
 
Član
Nepise da je za rcd 200...nezz mozda i pase,mislim da pase tvoj radio u pasata tog,nemas sta izgubiti,mislim da je plug -play,vidjeces kad izvadis
 
Član
Nepise da je za rcd 200...nezz mozda i pase,mislim da pase tvoj radio u pasata tog,nemas sta izgubiti,mislim da je plug -play,vidjeces kad izvadis
Ne pise da je za rcd 200, ali malo sam guglao i nasao da je za rcd 510 i 310 isti kao za rcd 200, a ovaj na ebay je za rcd 510, a interesuje me je jeli mi samo treba taj adapter da bi sve radilo kako treba?
 
Top