Razbusivanje novog raspona sarafa

Razbusivanje novog raspona sarafa

Kao sto je Dzinn vec napisao napravljeno mali milion puta. Ljudi to vani rade i voze tako kakav bi onda problem bio ovdje napraviti. Svaki malo bolji tokar ce ti to napraviti. A ako zelis da se ne vidi da je ista radjeno na felgi das nekome da ti zavari postojece rupe i kasnije ti tokar to poravna.

Ja na razbusenim glavcinama vozim vec godinama i bez i malo brige is straha.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Pa daj prijedlog? Kod koga?
Baš tokar i ne može svaki bušiti rupe za felge, glodač može. Tokar baš mora imati dobar strug da to odradi. Ovo odraditi u bilo koji raspon je pičkin dim, sa sve konusom koji poželiš, a zavariti još manji problem. Samo treba vidjeti koliko bi platio taj sex.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Imas li prijedlog ? Neki dobar tokar?
 
Član
Opet kažem, ovo nije posao za strug, osim ako neko ima dovoljno velik CNC strug sa gonjenim alatom, a da felga može stati u njega. Ja ovo na glodalici napravim iz zajebancije, ali nisam varioc da začepim rupe.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Oggy vecina tokara kod kojih idem ima i glodalicu pa sam zato napisao kod tokara.
Nadam se da nisam uvrijedio zbog pogresno napisane profesije ;)

Slagat cu te sada ali mislim da je brat na rs-icama platio 80km zavarivanje rupa i tako nešto slicno busenje novih. To smo radili prije par god pa se ne sjecam bas tocne cifre. Bile 4x108 i odradili ih mi na 4x100.

Glavcine 4x100 na 5x100


Sliku felgi ne mogu nac to smo davno radili
Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Član
Ma kontam sve, kod nas je navika kod ljudi da za svaki posao ovog tipa kažu da radi tokar, a to meni malo smeta i volim objasniti razliku jer mi je to ipak struka i bavim se time.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Opet kažem, ovo nije posao za strug, osim ako neko ima dovoljno velik CNC strug sa gonjenim alatom, a da felga može stati u njega. Ja ovo na glodalici napravim iz zajebancije, ali nisam varioc da začepim rupe.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Mozes napisati ovdje ili u pp cijenu novih rupa a nekoga drugog cemo naci za varenje
 
Ma trebao bi netko MaHi glavu malo probusiti da mu malo zdraka do mozga dojde! :D
MaHa ako treba pomoc, tu sam! :D
 
Moderatora molim da obrise temu jer su neki ocito izmislili felge pa znaju sta je sigurno a sta ne. Dzinn16v imas pp.
 
Moderatora molim da obrise temu jer su neki ocito izmislili felge pa znaju sta je sigurno a sta ne. Dzinn16v imas pp.
Pa nemoje se ljutit, ja ti iskreno kazem da to nije u redu.
Igras se sa sigurnosti drugih.
Sad nema veze, mlad si, lud si, i ja sam bio
Cim dobijes djecu, sve ce ti biti drugcije.
Zamisli da ti neki seljacina djete, tatu, mamu ,sestru, brata prigazi samo sto mu je se nesto slomilo sto je on manipuliro
 
Pa nemoje se ljutit, ja ti iskreno kazem da to nije u redu.
Igras se sa sigurnosti drugih.
Sad nema veze, mlad si, lud si, i ja sam bio
Cim dobijes djecu, sve ce ti biti drugcije.
Zamisli da ti neki seljacina djete, tatu, mamu ,sestru, brata prigazi samo sto mu je se nesto slomilo sto je on manipuliro
Mlad lud? Odakle znas da ja nisam.ozenjen? Da nemam djecu? Nazivas me seljacinom ?
 
Mlad jesi!
Lud jesi!
Nemas djecu!
A da si seljak nisam rekao, nego sta mislis da tebi neki seljak pokosi obitelj....
 
Top