Razbusivanje novog raspona sarafa

Razbusivanje novog raspona sarafa

Dakle radi se o sljedecem. Pronasao sam felge keskin kt1 18" sirine i ET-a koji meni odgovara ali raspon sarafa mi ne pase. Da li je pametno uz raspon sarafa 5x112 razbusiti jos 5 rupa 5x120??
 
Član
Maha, nađi na FB onog Sukija, kako se već zove lik, znam da sam kod njega vidio da je radio to razbušivanje novog raspona, ako ništa posavjetuj se sa njim
 
haj drug sto mozda nije pametno znas li jel to sigurno o_O
drugo je ono kad fabricki dodje za vise raspona sarafa :/
Znam da je neko na forumu bas to radio ali ne mogu da nadjem tu temu...
Maha, nađi na FB onog Sukija, kako se već zove lik, znam da sam kod njega vidio da je radio to razbušivanje novog raspona, ako ništa posavjetuj se sa njim
Sukiju sam se javljao par puta ali ili ne zeli da odgovori ili nema vremena...
 
šta lupetate, naravno da je moguće i sasvim sigurno...keskin ima ravno srce i dovoljno prostora da izbusis jos 5x120...ljudi to rade i voze 30 godina i sad odjednom svi pametni.

Nadji samo nekoga tko se razumije u posao da ti točno razbuši i napravi odgovarajuće stupnjeve konusa i nemaš nikakvih problema s tim...
Ovo su keskin 5x112 i 5x120 razbuseno

https://imgur.com/a/5pgS2oF
 
šta lupetate, naravno da je moguće i sasvim sigurno...keskin ima ravno srce i dovoljno prostora da izbusis jos 5x120...ljudi to rade i voze 30 godina i sad odjednom svi pametni.

Nadji samo nekoga tko se razumije u posao da ti točno razbuši i napravi odgovarajuće stupnjeve konusa i nemaš nikakvih problema s tim...
Ovo su keskin 5x112 i 5x120 razbuseno

https://imgur.com/a/5pgS2oF
Jarane nemoj srat!
sigurno nije 100%
nekazem da to nece drzat, ali nebi nikad te gluposti radio. barem moj zivot vrijedi vise od 500KM.
ili imas para za prave ili ostavi
ti se po turbetu vozas sa 80km/h pa kad ti pukne felga sletis u plast sijena.
Meni kad pukne felga sa 2,2 Tone pri nekih 230Km/h nema tog sijena da me moze zaustaviti.
 
šta lupetate, naravno da je moguće i sasvim sigurno...keskin ima ravno srce i dovoljno prostora da izbusis jos 5x120...ljudi to rade i voze 30 godina i sad odjednom svi pametni.

Nadji samo nekoga tko se razumije u posao da ti točno razbuši i napravi odgovarajuće stupnjeve konusa i nemaš nikakvih problema s tim...
Ovo su keskin 5x112 i 5x120 razbuseno

https://imgur.com/a/5pgS2oF
Moram se dobro raspitati jer ne bi to stvarno svakome dao da radi..
Jarane nemoj srat!
sigurno nije 100%
nekazem da to nece drzat, ali nebi nikad te gluposti radio. barem moj zivot vrijedi vise od 500KM.
ili imas para za prave ili ostavi
ti se po turbetu vozas sa 80km/h pa kad ti pukne felga sletis u plast sijena.
Meni kad pukne felga sa 2,2 Tone pri nekih 230Km/h nema tog sijena da me moze zaustaviti.
Problem je u tome sto se kt1 18" ne moze naci u rasponu 5x120. Jel sad razumijes? Sa ovim ET, sirinom ni u Njemackoj pronasao nisam.
 
Član
Kao sto je Dzinn vec napisao napravljeno mali milion puta. Ljudi to vani rade i voze tako kakav bi onda problem bio ovdje napraviti. Svaki malo bolji tokar ce ti to napraviti. A ako zelis da se ne vidi da je ista radjeno na felgi das nekome da ti zavari postojece rupe i kasnije ti tokar to poravna.

Ja na razbusenim glavcinama vozim vec godinama i bez i malo brige is straha.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
 
Član
Kao sto je Dzinn vec napisao napravljeno mali milion puta. Ljudi to vani rade i voze tako kakav bi onda problem bio ovdje napraviti. Svaki malo bolji tokar ce ti to napraviti. A ako zelis da se ne vidi da je ista radjeno na felgi das nekome da ti zavari postojece rupe i kasnije ti tokar to poravna.

Ja na razbusenim glavcinama vozim vec godinama i bez i malo brige is straha.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Baš tokar i ne može svaki bušiti rupe za felge, glodač može. Tokar baš mora imati dobar strug da to odradi. Ovo odraditi u bilo koji raspon je pičkin dim, sa sve konusom koji poželiš, a zavariti još manji problem. Samo treba vidjeti koliko bi platio taj sex.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Top