Radari u Tuzli

Radari u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
smajke je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
predlazem da postavimo tablu na radar,i dopisujemo brzinske rekorde :D:D

Jos nisam u kreditu moze:) al ako nastavim ovako da vozim trebace mi samo kazne da otplatim:)

Danas sam se maksuz morao vratiti nakon sto sam proletio 120 na semaforu prije pivare da vidim ima li tog radara, jer mi ni na kraj pameti nije bio on...sreca nema nis huuuuh
 

Eko

Član
Jbg ja nadrljao malo vec :icon_redface:

prije nekolka dana oko pola 1 navece.. zaboravsi na cameru ( koja takodjer ima u Gorazdu na samom ulazu u centar ) proletim i to cak prestignem auto na toj raskrsnici ... mala sreca je da su semafori bili ugaseni pa mi nije pripasana kazna i za to .. vec samo za nedozvoljenu brzinu od 88 kmh ( ogranicenje 40 ) :D ... i otisao sam u Mup da pogledam kako to sve funkcionise... ne znam koliko ste upuceni ali na slikama se vidi SVE :D pa cak i sa nekolka zooma moze se vidjeti ko je upravljao autom.. jbg na greskama se uci, usporite gdje su te camere.. jer se nemoze nikako srediti ;)
 
Član
Kako danas stade neki frajer sa Q7 na traku koja skrece prema Kuli lijevo, ali je on cekao zeleno, da bi kreno po gasu i prestrojio se u desnu, uh kako je radar dva puta jako blicnuo... kazna mu stize kuci... cuvajte se ;)
 
Legend
Juce iz pouzdanih izvora saznajem da dolaze kazne i za pojas sa iste kamere, pa gledajte stacete. Kroz zatamljeno auto se vidi dali si vezan ili ne.
 
Početnik
hvala, daki... to mi je slabija strana... sve po carsiji bez pojasa... ono, kao, sta ce mi u gradu... eto, vidis... treba, fakat, postovati propise... poostrila nam se murga... :icon_biggrin:
 
Član
vjerovatno ako te uslika za prolaz, ili brzinu, moze vidjeti na slici da nisi vezan pa ti i to nakalemiti. Inace, nema sanse da neko sjedi, pregleda 24 sata snimaka s kamere i konta imal ko pojas ili ne
 
pa ja..to jedino...usput da ti i tu kaznu doda na jos neku vec zaradjenu..mada je opet malo poglupo, licno se uvjeravati sa nekim da li ti se vidi vezan pojas ili ne..
 
Član
prije par noci sam skinuo tablice i nabio kapuljacu na glavu i 10 puta prosao prebrzo da slika :D bash lijepo blicne :) shminka ubio sam dosadu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top