Radar-Kamera u civilnom autu

Radar-Kamera u civilnom autu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
što se tiče MOSTARA i okolnih mjesta kao relacije mostar čapljina mostar jablanica bijelo polje salakovac vrapčići buna itd patrolira bijela opel astra G sa početnim borjevima tablica 878 sva je obična nema nikakve znakove da bi mogla biti patrola ili policija osim pozadi gdje su naslonjači za glavu imaju dva velika displeja i naprijed jedna kamera mene su uhvatili prije par mjeseci na relaciji jablanica mostar na ulazu u salakovac i nema dogovora niti išta slično jer kad te hvata odma slku izbacuje koja ti dodje kući na adresu koliko si vozio kada ukolko i gdje plus slika komplet vozila kazne su od 120 km pa dalje plus oduzimanje vozalke i kazneni bodovi od tad se pazim astre bijele sa tim brojevima kad pretičem i vozim jer se stvori niodkuda čuvajte se
 
Član
Kod nas astra bijela sasvim obicna upozno sam je osobno hehe zaustavili me skoro ispred kuce .... Pise na njoj da je 14i al nemojte joj isto bjezat koliko cujem ljudi mi govore da je 2.0 motor u njoj neki mislili da je 14 pa probali utec al uzaludno hehe. Ako netko zna jos o astri neka podijeli informacije :)
 
DJ_M4rko je napisao(la):
Kod nas astra bijela sasvim obicna upozno sam je osobno hehe zaustavili me skoro ispred kuce .... Pise na njoj da je 14i al nemojte joj isto bjezat koliko cujem ljudi mi govore da je 2.0 motor u njoj neki mislili da je 14 pa probali utec al uzaludno hehe. Ako netko zna jos o astri neka podijeli informacije :)

astra je 14 provjereno nije 2.0 rodjak mi radi sa tom astrom
 
Član
U Sanskom Mostu ako vidite kraj puta bjelu Škodu Fabiu Combi mk1 kočite ;)
jedini je problem što ima puno takvi škoda :D
 
Član
mario05 je napisao(la):
po kiseljaku s vremena na vrijeme kruzi bijeli Golf V 2.0TDI ... pa ako netko dolazi da zna... a nedavno sam u Češkoj vidio presretace sa Golfom V R32....

Uglavnom su vikendom, tj. subotom kad raja izlazi i pije...

Srednjobosanski kanton, mene su jednom zaganjali, ja iz Sa išao prema Vitezu, i vidim kod Transportbetona u Draževićima u retrovizoru neko se uključuje (mrak), dok su se oni uključili ja već kod kamere na brnjacima, i poslije toga usporim, tek me stigli pred Kiseljakom, nisu ni rotaciju palili ja se parkirao pored ceste i sačekao ih.

Izlazi lik, odmah kaže "kakva je to vožnja, divljanje, preticanje" bla bla bla...

Reko "žurim jarane, jel mogu nekad požuriti?"

Kaže on "Hoćeš da ti vozačku uzmem?", reko "Ajd uzmi pa da idem, žuri mi se".

Kaže ti on meni "Ajd pustiću te sad, ali nemoj da voziš brzo opet ću te zaustaviti i uzeti vozačku", reko "ajd ti mene kazni jer ja žurim..."


Nasmijaše se samo, i odoše u kontra smjer...

Nisu me imali na snimci :D

DJ_M4rko je napisao(la):
Kod nas astra bijela sasvim obicna upozno sam je osobno hehe zaustavili me skoro ispred kuce .... Pise na njoj da je 14i al nemojte joj isto bjezat koliko cujem ljudi mi govore da je 2.0 motor u njoj neki mislili da je 14 pa probali utec al uzaludno hehe. Ako netko zna jos o astri neka podijeli informacije :)

Astre 1.4 idu nenormalno, vozio sam jednu, kakav tdi pihhh, a vjerovatno je twin port...
 
Član
dadao_style je napisao(la):
astra je 14 provjereno nije 2.0 rodjak mi radi sa tom astrom

Da, 1.4 su Astre, pricao mi kolega jedan. Kaze mi radili reportazu o tim presretacima i sa policajcima u toj Astri.
Naletio im neki Megane, oni ga zaganjali a on pobjegao ko od sale, nisu ga mogli stici sa 1.4 :lol:
 
Član
cuj ono 1.4 ide ko nevrijeme hahahahahahahha oj majko mila evo upao sam sa stolice :d ahahahahha pa sta ti vozis jarane 0,6 smarta? :D
 
Član
Trozic je napisao(la):
U Sanskom Mostu ako vidite kraj puta bjelu Škodu Fabiu Combi mk1 kočite ;)
jedini je problem što ima puno takvi škoda :D


tacno trozicu ....oun grad ovakvih skoda

od murije je table sa 797-J xxx


i skoda octavia mk1 isto bijela ....table neznam
 
Član
ma ima ih svugdje majku im..u mostaru ima bjela asta 1,4 vidi se naprijed s onim uredjajima nazad po onoj tablici sto policija..ima i karavan asta isto..i petica..gledo sam ih u dvoristu policije..kad je stari odjavljivo auto..tako da saam sve pregledo detaljno..u bugojnu i okolici leta bjela petica..nekad znaju stat i sve redom zaustavljat ..cak i motore..sve i do jdedan redom..ja pobjego :lol: ..stajali povis benzinske gdje svi sipaju..kreno i ja...bez kacige..bez icega..kaze meni drug presrtaci..vidim ja kreno on prema meni..ja se samo okrenem i bigana..kaze drug kasnije kreno zamnomi trcat :lol: ..tkao da sam se spaio 100+ km kazne..nekad znaju samo lagano prolazit kroz grad..ko svi normalni..i samo te zapika i stanes..ja isao iza njih na motoru..bio mrak velki oko 10 navece..i unutra ekrani.sve se vidi jasno ko dan..a neprimjete se kamere ni naprijed ni nazad..
 
Član
Ovda srednja bosna opcenito,n travnik, vitez, bugojno, busovaca, kiseljak, vakuf itd... Imaju bijelu golf peticu 2.0 TDI 4x vrata zakucana na 15kama zeljezarama,imaju takodjer bijelog golfa 4 takodjer 4x vrata, isto zakucan, motor ne znam, i skoda fabia isto 4x vrata bijela... Viđam ih redovno kada idem na posao, tako da ih je lako upratiti, jedan detalj za skontat skodu je, da imaju ogromnu antenu na krovu, pa su uocljivi na kilometar :D Tablice ne pokusavam pamtit, jer ih redovno mjenjaju, tako da je uzaludno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top