Rad sa carbon folijom

Rad sa carbon folijom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobri radovi, mene interesuje ima li gdje folija kao polirani aluminijum nesto i koliko kosta
 
Administrator
evo ovo je kod mene kao imitacija aluminijuma





eto pogledaj moje i pogledaj milotec-ove alu umetke za ovo... ja sam jos odradio plastiku oko prekidaca svjetala... i ispala je isto kao na slici... ima tema sto sam ja radio...
 
Administrator
ne znam koliko sad kosta, ali ja sam prije nove godine kupovao i kvadrat je kostao negdje oko 8,50 KM sedmogodisnja. Iduce sedmice cu provjeriti posto trebam da radim momku krov u piano black pa cu da pitam.
 
Administrator
pravo jefitno... ima jos jeftinijih, ali ja sam uzeo malo skuplju... i evo stoji kao i prvog dana. Auto na suncu i sve normalno;)
 
Početnik
s1ck je napisao(la):
to dzabe nesto! moram potraziti kod nas u sa imal gdje!

U Visokom sam ja kupovao za jednog lika u kaknju sto drzi stampariju, od 3 do 7 km kvadrat folije raznih boja, nekakve trogodisnje, sedmogodisnje, sta li, neam pojma..ne znam tacno kako se firma zove, al znam gdje je :D
 
Član
Oggy je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
to dzabe nesto! moram potraziti kod nas u sa imal gdje!

U Visokom sam ja kupovao za jednog lika u kaknju sto drzi stampariju, od 3 do 7 km kvadrat folije raznih boja, nekakve trogodisnje, sedmogodisnje, sta li, neam pojma..ne znam tacno kako se firma zove, al znam gdje je :D

jel moguce onda da sam to vidjao u knjizarama svjetlost, kad ti rece "raznih boja"!
jer sam vidjao na rolnama ima i kao alu i kao hrom i crna ma sve
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
To su Fiedola folije-tapete za kućnu upotrebu (kredenci, ormari i tako te svari)...

znaci nije to, a bas sam kod tebe (odnosno neki dan kod Azera vidio da imaju te) pa kontam da nije to to slucajno! hvala na info
 
Član
Imas u Sarajevu kupit bas za vanjsku upotrebu ove folije sto trazis,tj dole u onoj stampariji kod Alpika Cebos ili tak ness se zove ;)
 
Član
Moze li neki konkretan kontakt za te folije,kad budem dolazio u SA da uzmem. primarno me zanima mat crna,ali bi uzeo jos nekih. Ta cijena od 8,5 Km ili koliko vec je niska zaista,ako je tako dobra kako se cini.
 

IGY

Član
Bekir_SA je napisao(la):
To su Fiedola folije-tapete za kućnu upotrebu (kredenci, ormari i tako te svari)...

ja bas neki dan poljepio kuhinju cijelu :)
mogao sam i tutorijal izbaciti hehe sad cuniram kucu :lol::lol::lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
To su Fiedola folije-tapete za kućnu upotrebu (kredenci, ormari i tako te svari)...

ja bas neki dan poljepio kuhinju cijelu :)
mogao sam i tutorijal izbaciti hehe sad cuniram kucu :lol::lol::lol:
aaaaa ja bas hocu da kuhinju cuniram :D
gdje si uzeo folije i cijenu.. moze i na pp da nekvarim temu :D:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top