Rad sa carbon folijom

Rad sa carbon folijom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mrva je napisao(la):
IGY je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
To su Fiedola folije-tapete za kućnu upotrebu (kredenci, ormari i tako te svari)...

ja bas neki dan poljepio kuhinju cijelu :)
mogao sam i tutorijal izbaciti hehe sad cuniram kucu :lol::lol::lol:
aaaaa ja bas hocu da kuhinju cuniram :D
gdje si uzeo folije i cijenu.. moze i na pp da nekvarim temu :D:icon_biggrin:

vi ozenjeni otvorite nove projekte "cuniranje kuhinja" :cool:
@mrva imas u svjetlost knjizarama
 
Član
Hvala s1ck :cool:

da dodam jos nesto
folija je mnogo bitna za oblikovanje oblina.. moje je iskustvo sa carbon folijom sljedece

nakon zagrijavanja i oblikovanja to je super ispalo.. sve za 5 nema sta al kad se folija ohladila povukla se u prvobitno stanje. Na kraju je ispalo mnogo lose, sve naborano al sta se moze. Gdje sam rezao foliju tacno do ivica nakon zagrijavanja se povukla i sad mi fali koji milimetar do kraja

Tako da je kvalitet folije na prvom mjestu ;)
 
Član
Mrva je napisao(la):
Hvala s1ck :cool:

da dodam jos nesto
folija je mnogo bitna za oblikovanje oblina.. moje je iskustvo sa carbon folijom sljedece

nakon zagrijavanja i oblikovanja to je super ispalo.. sve za 5 nema sta al kad se folija ohladila povukla se u prvobitno stanje. Na kraju je ispalo mnogo lose, sve naborano al sta se moze. Gdje sam rezao foliju tacno do ivica nakon zagrijavanja se povukla i sad mi fali koji milimetar do kraja

Tako da je kvalitet folije na prvom mjestu ;)

i ja isto imam iskustvo sa carbon folijom, zato uvijek ako imam prostora ostavim duze jer ocekujem da ce se povuci nakon hladnjenja i sl,

a ova sto sam uzimao u svjetlost knjizarama sasvim je ok, sve sto sam radio i dan danas stoji tako kako je, sto je najbolje ima boja pun k cak i kao hrom i polirani aluminium itd ;)
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
chuza gdje dodje ta stamparija ajd malo objasni Bgt

ona stara cesta sto vodi dole do Nedzarica sto izades,sto prodes Gras,eh odma tu imas fino na desnoj strani napisano stamparija :) :) nemozes fuliti hehhe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top