R.I.P GTI

R.I.P GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fele je napisao(la):
Naravno zaboravio sam ti reci da se to oduzi kao i sve u BiH. Eto ispricat cu ti sve u nedjelju ako budes dolazio.
Ok , neznam hoću li imati za taxi :D :D . Ja vozim već 10 godina , i skoro uvijek mi je bilo jako auto , i deset godina se zezam po gradu , i nikad prije nisam imao ovakva iskustva . I eto sad me potrefi ppk , unazadi me pravo . Ma koliko god me isplate , može se kupiti Golf 1 pa ćemo lagano prebacivati , dio po dio , šaraf po šaraf , ja i moji drugovi ,
NISSMO i ERMSS ....
 
RE: R.I.P   GTI

ma uzalud sve te godine rutine i iskustva,kada se nadje neki debil i udari te,i propadne sve...a jos nisi kriv
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: R.I.P   GTI

Docu i ja da te podrim samo da prodju ispiti, ako nista da vam dodajem serafe i alat ;). Ma ne brini se.
 
Administrator
RE: R.I.P   GTI

Alen_P je napisao(la):
nissmo je napisao(la):
zadat cemo se mi da ispravimo na novom sve sto ti se nije svidjalo na starom
Heheheh , ako ništa sve ćemo zgurati u S paketa :D

sad sam gledao jednog s-pakasa uradjen za reli sve po ps rolbar, dupla pojacanja naprijed, pojacanje nazad, prosirene obrve fabricki GTI rekao sam dati oko 1000 da imamo za zaj..ancije
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: R.I.P   GTI

Gdje to kume?

P.S. nissmo je moj kum, zenim se ako niste znali.
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: R.I.P   GTI

De malo reci, kako je auto i pitanju i valja li sta?
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: R.I.P   GTI

E nema ti slike opet :) Ne radi slibe.com probaj neki drugi.

P.S. ima te li msn. evo dodajte mene sperminator100@hotmail.com
 
Administrator
RE: R.I.P   GTI

Fele je napisao(la):
De malo reci, kako je auto i pitanju i valja li sta?

valja utegnut kazu ppk hota (namjerno malim) ga nekome za reli pripremao samo je ruzno ofarban mora ponovo
 
Član
nissmo je napisao(la):
sad bio u gradu i dodje ovaj mali s autom pa vidjet cemo jos
Extra :lol: , vrijedi paket , ako ništa za zajebancije .. Uvijek se može tepih zakucati ekserčićima :D:D , sjeti se ... :D:D
 
Administrator
RE: R.I.P   GTI

dobar ravo vjeruj da vrijedi samo kupiti onaj motor sa karbasima i ponovo ga farbati
 
Član
Malo smo u offtopic , al nema veze . Odoh ja na spavanje , imam sutra posla preko glave :icon_cry: . Laku noć raja ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top