R.I.P GTI

R.I.P GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znali neko sa foruma nekog majstora , koji ima aparaturu za izvlačenje i koji bi ovo mogao vratiti u normalu ?? Svaka informacija bi dobro došla .. Neznam šta da radim i koliko osiguranja ću dobiti , pa mi trebaju sve moguće informacije da mogu kalkulisati ..
 
Administrator
RE: R.I.P   GTI

zadat cemo se mi da ispravimo na novom sve sto ti se nije svidjalo na starom
 
RE: R.I.P   GTI

sada cu da zovem ovog majstora sto je mog golfa ispravljao,jest da sam ga ja udario malo nize,ti si ono bas po sredini,ali kvar je bio otprilike isti,a znam da mi je radio to jako povoljno,pa cu ti javiti ima li sta...
P.S-dobar ti SIGNATURE....
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: R.I.P   GTI

Sto se tice naplate osiguranja, ja mislim da ti je plafon 1500 KM jer ce ti gledati po skali godina.
 
Član
Fele je napisao(la):
Sto se tice naplate osiguranja, ja mislim da ti je plafon 1500 KM jer ce ti gledati po skali godina.
1500 :icon_eek::icon_eek: nemoj me prepadati .. Malo kume , pa ne može to biti ni za lajsne :icon_confused:
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: R.I.P   GTI

Nemam sad slike, prije godinu dana moj dedo imao udes, Golf 2 u perfetknom stanju, presao 70.000 91. godiste, dakle medju zadnjim modelima, udari ga passat, isto Mostarac vozio, naplatio 1800KM za auto na kojem je procijenjena totalna steta, dakle 100%. Jos je on imao uplaceno neko dodatno osiguranje. Inace Sarajevo osiguranje.
 
RE: R.I.P   GTI

Pitanje je gdje je on osiguran...A u drugu ruku,nikada se ne zna,znam masu raje koja je bukvalno dobila jako puno love,a znam ih isto toliko koji su bili podobro okinuti...tako da se nikada ne zna...
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: R.I.P   GTI

Nije jarane da te prepadam, ja ti govorim ko drugu da se dzaba ne nadas, nego skontaj sta ces, vidi auto ti vrijedi 3400KM odprilike, pa budimo sad realni. Ako toliko uspijes uzeti, prodas to sto ti je ostalo, neznam sta imas od dijelova al eto recimo da uzmes 1000 za njega i budi sretan. Ako si imao povrede glave dobit ces i tu finih para i sve kad saberes mozes dobit cijenu auta.
Ja bi volio kad bi ti sad 5000 KM naplatio.
Koje ti je osiguranje?
 
RE: R.I.P   GTI

a nema te Fele sta prepasti i ne prepasti,nadaj se najboljem i to je sve sto ti mozes da ucinis,ajd ako Bog da pa ti budes jedan od onih koji su dobro tj. odlicno prosli...;-)
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: R.I.P   GTI

Naravno zaboravio sam ti reci da se to oduzi kao i sve u BiH. Eto ispricat cu ti sve u nedjelju ako budes dolazio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top