QUATTRO

QUATTRO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
adnanalfa je napisao(la):
kako da stupim u kontak s tim covjekom ovo je neka stranica za dizaj i slicno.....ne kontam sta da radim??? kliknem na link i samo ta stranica....:icon_question:

druze audi je 97 god, 4,2 quatro, full oprema. stranac je i odjavljen, samo mu fali prednja maska i farovi. cijena je 2900km, cini mi se vrlo povoljno
br. tel. 065 938 887 u brckom se nalazi audi.
 
gledao sam slike,auto je ok,al nista mi ne pomaze jer sa osmice nista ne pase na sesticu,u svakom slucaju hvala...da je sestica ili S6 ili rs6 to bi moglo al od 8....tesko....hvala
 
imam ja ali sam daleko

ja sam novi za audi ali je slicno bilo na mom starom 240sx i zamijenio sam subframe bushings (to su ti gumeni dijelovi o cemu govoris)
samo sto sam ja stavio aluminijske i to je rijesilo moj problem
 
ponovo smo sve pregle3dali i nie ni do sajlena ni do kardana.....plivajuci zamajac je u pitanju....posto kod mene na audiju nema opruha na korpi i lameli opruge su postavljene na zamajac....i tu lupka,majbolje rjesenje naci stranca i kupiti citav auto i dobar servis....imam ja motor 2.6 v6 neznam pase li sa njega zamajac na 2.8....bio motor u audiju B4 otisla uljna pumpa al motor i agregati nisu u losem stanju....ako neko zna pase li...mislim...motor nije moj nego nasao na otpadu....pa bui kupio ako pase....

turbomrdeuce je napisao(la):
imam ja ali sam daleko

ja sam novi za audi ali je slicno bilo na mom starom 240sx i zamijenio sam subframe bushings (to su ti gumeni dijelovi o cemu govoris)
samo sto sam ja stavio aluminijske i to je rijesilo moj problem



koliko daleko....mozda ima nacin da se posalje...
 
Član
buraz ja sam u vitezu vidio jednog audija na otpadu,cini mi se bas da je taj motor koa kod tebe,par puta sam gledao i bas sam se zacudio kako onakvo auto na otpadu,pa eto ako ima neko s foruma iz viteza nek ti to provjeri
 
adnanalfa je napisao(la):
ponovo smo sve pregle3dali i nie ni do sajlena ni do kardana.....plivajuci zamajac je u pitanju....posto kod mene na audiju nema opruha na korpi i lameli opruge su postavljene na zamajac....i tu lupka,majbolje rjesenje naci stranca i kupiti citav auto i dobar servis....imam ja motor 2.6 v6 neznam pase li sa njega zamajac na 2.8....bio motor u audiju B4 otisla uljna pumpa al motor i agregati nisu u losem stanju....ako neko zna pase li...mislim...motor nije moj nego nasao na otpadu....pa bui kupio ako pase....

turbomrdeuce je napisao(la):
imam ja ali sam daleko

ja sam novi za audi ali je slicno bilo na mom starom 240sx i zamijenio sam subframe bushings (to su ti gumeni dijelovi o cemu govoris)
samo sto sam ja stavio aluminijske i to je rijesilo moj problem



koliko daleko....mozda ima nacin da se posalje...



evo ga za dijelova taj zamajac ti je daba ali moras platiti shipping
IMG_0584.jpg
[/img]

adnanalfa je napisao(la):
imam ja motor 2.6 v6 neznam pase li sa njega zamajac na 2.8....bio motor u audiju B4 otisla uljna pumpa al motor i agregati nisu u losem stanju....ako neko zna pase li...mislim...motor nije moj nego nasao na otpadu....pa bui kupio ako pase....

turbomrdeuce je napisao(la):
ne odgovara cak ti ne odgovara ni od svih 2.8l motora najbolje ti je otidi kod dilera sa svojim brojem motora i neka ti on kaze sa kojeg motora i koje godine ti pase on moze uporediti parts numbers
 
shiping znaci da si negdje vani u inostranstvu preko bare????
ma platio bi ja i shipnig nije problem.....pogledacu koji je broj prema mojoj saobracajnojh pa cemo se cuti!!!!
 
:cool::cool::cool: al taj motor je prejak....kod mene je dva ventila po cilindru.....128kw 95 godiste....hajd vidjet cemo sta se da uraditi....;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top