QUATTRO

QUATTRO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:icon_sad: imam taj problem a rijesenja nigdje pa rekoh da vidim sta se ovdje moze rijesiti...naime na mom audiju A& sa pogoonom 4x4 pri prebacivanju brzina ili saltanju u rikverc ali tek kada pustam kvacilo...dolazi do tzzaja na zadnjem dijelu pogona...lupne....konstatovali smo da se treba izvrsiti servis navedenog i to lezaj kardana,ublazivac udara(kod nekih auta je gumigeling) koji lici na nesto slicno kao sajleni al na kardanu i nosaci zadnjeg diferencijala...e sad..nije problem zamjeniti al gdje naci...i tako moje pitanje je:
gdje naci ove dijelove nove al da mi ne ogule kozu
ili
gdje naci ovakvog audija na otpadu da skinem s njega(2.8V6 quatro 95 godiste...rucni mjenjac...)

hvala na odgovorima!!!!!
 
Član
Jesi pitao u ovlastenom servisu koliko je? Jedan mi jaran nedavno rece da je to 30-ak KM.
Doduse za S2, al nebi trebala biti ogromna razlika u cijeni u odnosu na tog tvog.
Garant ima i u ovim firmama koje prodaju auto dijelove, tipa Motorex, Anet...
 
VR6Boki je napisao(la):
Jesi pitao u ovlastenom servisu koliko je? Jedan mi jaran nedavno rece da je to 30-ak KM.
Doduse za S2, al nebi trebala biti ogromna razlika u cijeni u odnosu na tog tvog.
Garant ima i u ovim firmama koje prodaju auto dijelove, tipa Motorex, Anet...
slabo do sada...u kojoj je radnji on to nasao...trebam ovih dana otici do ASA auta al bojim se da ce me oderat do gole koze!!!!
 
Član
Drug nemoj da se bojiš ASA auta, evo ti primjera,

Meni na seatu crko desni podizač stakla, i na otpadu mi tražili za polovan, 150 KM, a u ASA autu kupio novo za 105 KM,

Kolegi za bočno staklo vozača tražili 120 KM na otpadu a u ASA platio 60 KM samo što je morao čekati 7 dana,

Nazovi ASU provjeri ;)
 
Član
Nemaju te sta oderati, odes i pitas za cijenu, ne moras obavezno kupiti odmah :icon_biggrin:
 
hvala vam momci...prva ste liga....odoh sutra odmah do njih pa ako budu povoljni sve cu tamo i da odradim....hvala jos jednom!!!!:cool:
 
Član
Javi cijenu ak si zvao, ako nekad neko bude imao slican problem, da zna tacno... :icon_biggrin:
 
niej problem...danas nisam stigao otici al sutra cu ako sve bue ok...pa cu postavit ovdje cijene dijelove i kaako sam prosao....hvala narode!!!
 
e ovako...isao sam u AC Quattro i pitao....
sajleni tj ublazivaci udara na kardanu kojih ima 4 kom su 2X21KM i 2X26KM dakle 94km svi zajedno
nosac zadnjeg diferencijala je 156KM
lezaj kardana nemaju samo komplet kardan kosta 3200KM i nepada mi napamet da ga kupujem

sljedece hefte odoh u ASA pa cu tamo provjeriti i postaviti ako bude nekom trebalo


opet kazem ako znate za neki A& da je na otpadu...javite...ima jos dijelova sto mi trebaju!!!!!
 
Super Moderator
ma 3200 nije to nista skoro pa ko cijelo auto :D
ti dijelovi ti se isplate uzet a kardan na otpadu ako se vec moradne zamijenit ;)
 
ma kardan je dobar samo se lezaj cuje...prvo cu ove dijelove zamjeniti...pa nek predura zimu .....a onda....sad ide registracija a to je preko 700 pa ce kardan malo sackat
 
Član
pozdrav, evo nesto sam trazio po internetu i nasao sam slicnog audija. ako nisi nista radio pokusaj se cuti sa ovim covjekom prilicno je jeftin audi. a jel tebi pase to sve sa 4,2. http://www.market.ba/vozila/auto/oglas/322480 sretno
 
kako da stupim u kontak s tim covjekom ovo je neka stranica za dizaj i slicno.....ne kontam sta da radim??? kliknem na link i samo ta stranica....:icon_question:
 
adnanalfa je napisao(la):
kako da stupim u kontak s tim covjekom ovo je neka stranica za dizaj i slicno.....ne kontam sta da radim??? kliknem na link i samo ta stranica....:icon_question:

druze klikni na reply i dole idi gdje su komentari, vidjeces pravi link, posto je ovo cenzura;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top