Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
E da si prije rekao imam ti ja karticu sa 30% popusta kod njih, jer su mi oni sponzor....
Adi ako budes kod njih radio javi se da ti dam...
Samo cuvaj se murije kad padne kisa i zaarose stakla odmah tvrde da je 100 % zatamnjneo meni su jednom pisali kaznu tako :(
 
Član
IGY je napisao(la):
E da si prije rekao imam ti ja karticu sa 30% popusta kod njih, jer su mi oni sponzor....
Adi ako budes kod njih radio javi se da ti dam...
Samo cuvaj se murije kad padne kisa i zaarose stakla odmah tvrde da je 100 % zatamnjneo meni su jednom pisali kaznu tako :(

OK hvala Igy:cool:;)

Ajd Emire slikaj stroj ne budi penzioner :D da vidimo kako izgleda :icon_smile:
 
Član
@igy
hvala buraz na ponudi u svakom slucaju, ali fakat nisam znao da imas popust. ja sam isao preko madzida tako da sam platio 50KM manje (250KM) sto mi je takodje bilo od koristi.

opet kazem hvala posteno od tebe ali nisam znao.

@ adi bit ce slike uskoro. skinuo sam alu felge sa auta pa reko da ne slikam tako ali nema veze bit ce slike u ovo dan dva
 

IGY

Član
Eto ako kome bude trebalo nek mi se obrati ;)
p.s. u lumaru je 50 km po staklu za manja auta tipa moj i tvoj ;)
 
Član
evo slike folija (los aparat) ali uzivo dosta bolje izgleda

v5hhjl.jpg

ixxowj.jpg

insabb.jpg
 
Član
Odlican autic... btw oni peraci farova kolko su te dosli i jel problem ugraditi posto sam ja htio to na svog pug-a
 
Član
30e platio liku iz hrvatske. nije tolko tesko ali ima posla, najteze je odmjeriti da sve bude jednako kako sa lijeve tako i sa desne strane
 
Član
postavio sam i diode kao osvjetljenje tablice.

D6 je zasluzna za osvjetljenje jer za canbus diode nije bilo potrebe

57850621.jpg

50389634.jpg


postavljena je i zastita ispod motora ali nemam slike ali bit ce i to uskoro.
 
Član
radovi se nastavljaju. cekao sam dugo i docekao svoje nove farove

evo nekoliko slika

2q9jifr.jpg

25sa0zd.jpg

1zee41t.jpg

120mceb.jpg

2mdhyxk.jpg


Ugradnja kad malo otopli a GT farovi idu u prodaju (farovi, motorici farova, obrve i xenon sijalice u u kompletu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top