punto vs peugeot ????

punto vs peugeot ????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudstvo jaran treba sto vise inf. pa ovo za njega postavljam ...

da cujem sta mislite o peugeot 206 gti a sta o puntu hgt ?? koje su prednosti i mane .. onako opcenito o autu ....ma recite sve sto znate sve je dobrodolso :cool:
 
Član
ne znam kakav je gti,al hgt ideeee ludooooo
leti auto bgm
ne znam kakva je potrosnja al se s njim neces bojat skoro nikog na autoputu
 
Član
svaki ima svoje prednosti i mane.
po meni je bolji izbor HGT sto zbog cijene, sto zbog odrzavanja, potrosnje, rezervnih dijelova. mana je, ako se odlucis ga prodati, cijena mu dosta padne
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
svaki ima svoje prednosti i mane.
po meni je bolji izbor HGT sto zbog cijene, sto zbog odrzavanja, potrosnje, rezervnih dijelova. mana je, ako se odlucis ga prodati, cijena mu dosta padne

Znaci za pocetak znamo da je jeftiniji za odrzavati i ima manju prosjecnu potrosnju ... hajmo ljudi dajte jos iformacija znam da ih imate :icon_smile:
 
Član
Bravo-a HGT mozes naci za jos manje pare nego Punta HGT i po meni je on najbolji izbor od ta tri, veca klasa, jaci motor :D a ostalo je sve tu negdje, a sto se tice konkretno Punto vs 206, ja bi prije uzeo Punta, doduse ni jednog nisam nikad vozio, al' vishe volim i talijane, a i jeftiniji su :D
 
Član
ivica je napisao(la):
prije bi gti......hgt ima previse na cesti.......:lol:

Ma dobro ali ja zelim cuti koje je bolje auto i kakva su iskustva ... ako je recimo bolji hgt necu uzimat gti iako je vise hgt-a na ulici:cool:
 
Član
ja bih prije puga, zbog izgleda i mozda performansi (mada su po performansama priblizni)...al bi fiata zbog odrzavanja...
peugeot je i ljepsi dosta...
znaci, Peugeot...:)
 
Član
po meni ti je bolje punta HGT..cijena manja,lakse za odrzavat duplo neg pug,a i punto bolje ide a kako sam cuo i manje i trosi.. aaa tome svemu dodajem da pogledas koji i bravo HGT po meni bolji ov ova oba i plus jaci..dakle il punto il bravo HGT;);)
 
Član
ni jedno ni drugo, reci frendu neka kupi Seat Ibizu 2000/1 godiste 1.9 TDI, neka je chipuje i uvijek ce biti brzi i od HGT-a i od GTI-ja , manje trositi, manje ce se kvariti , sigurnije auto, djelova i kod frizera nabaviti mozes.
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
ni jedno ni drugo, reci frendu neka kupi Seat Ibizu 2000/1 godiste 1.9 TDI, neka je chipuje i uvijek ce biti brzi i od HGT-a i od GTI-ja , manje trositi, manje ce se kvariti , sigurnije auto, djelova i kod frizera nabaviti mozes.

Potpis Veliki !

Ali ako hoce jedno od ta 2 auta onda definitivno Pug GTI , po meni puno ljepshi a mislim i da iam bolje preformanse :icon_biggrin:
 
Super Moderator
joj druze ako ces seata ima ovde blizu travnika neka ibiza GTI mozda 2001-2002 tako nesto... novija od IGY-jeve... plava je extra izgleda fine karambolke i felge ma extra autic ne bi ni puga ni punta pogledo pored tog :)
 
Član
normala je napisao(la):
ivica je napisao(la):
prije bi gti......hgt ima previse na cesti.......:lol:

Ma dobro ali ja zelim cuti koje je bolje auto i kakva su iskustva ... ako je recimo bolji hgt necu uzimat gti iako je vise hgt-a na ulici:cool:

pa valjda je bolje ono koje je skuplje, prosta ekonomija :icon_smile:

lično te male bolide benzince ne volim, puno troše, a pružaju ne baš ugodan osječaj pri velikim brzinama. ako tražiš nešto brzo, eksplozivno, uzmi nekog turbo dizela i čipuj što tepsija reče, bićeš rahat u gradskim gužvama, neće te puno pržit po novčaniku, a na našim magistralama moći ćeš ići koliko to uslovi ceste dozvoljavaju :shy:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top