PUNTO PROBLEM

PUNTO PROBLEM

Član
vidio sam da je to napisao, da me ubijes ne mogu sad da se sjetim da li je kod mene bilo iskre ili ne.....koliko se sjecam jeste, nisam siguran koji je ecu, mislim da je bosch motronic u pitanju.....moguce da grijesim, mada su isti glupi simptomi bili, nikad nikakvih problema u voznji, al' paljenje zato cirkus....
 
trizex je napisao(la):
senzor radilice.

jesi probao upaliti ga na guranje, ako sastavi na guranje, 99 posto da je do senzora radilice....tako se i kod mene na tipou ocitovalo, upalis ga 50 puta, 51 nece ni da cuje, mozes verglat do kraja svijeta....gurnes ga 2 metra auto upali......senzor radilice bio u pitanju.....


Ma nemam pojma više šta da gledam,auto baš gledam da održavam i sve menjam i pre roka,juče sam ga upalio tako što sam mu sipao gorivo direkt u karbon i upalio ga tako,malo sam izdivljao sa njim i sve ok,jutros krenem na posao i naj normalnije upali,al tako je palio i onda 3 dana normalno dok me nije sastavio isti pbm kad nije hteo da pali.Nekako je sve blesavo jer mi nema logike da posle radi ok a neće da upali,da je neko zapušenje valjda bi se gušio,trzao i sl...Jel neko zna jel u elektro dizni ima neki ventil pa me možda on zeza???
 
Član
Hmm pa ti imas onda problem :D zezam se :D elektro dizna nema na sebi nikakav vakum, jedino da ti ECU "neda" gorivo do dizne ili nesto slicno... Jesi li probao paliti sa drugim kljucem da nije do coda na kljucu??? Jer stvatro ne znam do ceg bi moglo biti ako ima iskru, ide gorivo na povratu, i sve to ostalo mada i da je do koda nebi opet upalio ni kad naspes goriva u kraburator :icon_confused: to ovako je samo nagadjanje to bi bilo najbolje uzivo ili da odes do nekog mehanicara dobrog da ti pregleda auta....
 
Top