Punto MK1 nakon pitanja rad :)

Punto MK1 nakon pitanja rad :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zeza me PC ne mogu da prebacim sa moba.
Biće, biće.

Pitanjce kako se lijepe slike na ovaj forum.
Našao sam slike sa stranice prodavca(radi se o mojoj vozilici).
 
Član
a96cdda7.jpg

e3913079.jpg

69cd7725.jpg

c4c9ceb6.jpg

Moja vozilica slika sa stranice trgovca

ne vidi se na par mjesta ima sitnijih udubljenja, ništa strašno.
Planiram prefarbat ovu plastiku, čim je zavarim. Kod desnog točka ima mala naprslina, ne vidi se ali dok to ne sredim to nije to.
 
N

nenad

Puno si ga platio! Pa tih Van je bilo po 3500-4000 prosle godine.
 
Član
Nije los puntic ali i po mom misljenju ja mislim da je malo pretplacen ono pale su cene vozila otislo je sve..:icon_smile:
 
Član
samo polako. ako te bude sta interesovalo oko auta ne ustrucavaj se da pitas.

sto se tice cijene i jeste i nije skupo. prosle godine je bilo tih bijelih van (teretni) punto-a po nekih 3500KM i dok ga prebacis na cestovno tj odradis atest i nabavis zadnja sjedista i policu i prednja sjedista izadje te opet oko 4 ili 4.5 hiljada KM.

pojako i sretno
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
samo polako. ako te bude sta interesovalo oko auta ne ustrucavaj se da pitas.

sto se tice cijene i jeste i nije skupo. prosle godine je bilo tih bijelih van (teretni) punto-a po nekih 3500KM i dok ga prebacis na cestovno tj odradis atest i nabavis zadnja sjedista i policu i prednja sjedista izadje te opet oko 4 ili 4.5 hiljada KM.

pojako i sretno
Naravno, samo polako.
Uostalom kupio sam ga za ženu, a ona ni na autoputu ne prelazi 80. Osim zaj*ancije sa pojasevima po riječima mog majstora auto je u rijetko dobrom stanju. Dugo sam tražio i ovo je ipak optimum onoga što sam tražio.
Na proljeće ću gledati da ga dotjeram.
Zasad samo razmišljam o ugradnji kakve muzike(MP3, CD ili kasetofon) i ako nađem povoljno centralnu konzolu.
Nedavno sam kod jednog tipa vidio čitavu konzolu sa naslonjačem za ruku.
Prije 5 godina ugradio u austriji.
Izgledalo je super. Nažalost nije mi dopustio da slikam.
 
Član
Budući da se sada i fiće i yuge kradu, bicikla odavno, ugrađena je zaštita. Nekakva elektronika. Blokira el. vodove na par mjesta, a onemogučava i premoštavanje.
Na redu je CD(mp3) i zvučnici.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top