Punto HGT WhiteDevil od kolege

Punto HGT WhiteDevil od kolege

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
hvala na komplimentima...al najvjerovatnije cu ga prodati...ima vise razloga, nije do auta nego
do mene..i moje situacije..treba mi tdi jer puno prelazim dnevno..a za sprdanciju bi na ljeto nasao neku zujalicu:D:D:D:D ako BOG da..
sad za sad JTD mi se vrti po glavi..
 
Početnik
da jebiga nemogu uzeti nikad koliko sam ulozio..
sto se tice navedene cijene..moze se opremom to uklopiti..npr dvd xenoni felge itd..stope.
uglavnom kombiinacije su moguce..
prvo sam ga stavio u oglas pa povukao pa opet tako par puta..
nazalost stara mi je imala tesku saobracajnu nesrecu i onda sam morao dati opel corsu da bi se njen auto napravio..
corsu inace vozam svakodnevno a punta za spec stvari..bar sam imao namjenu i planove..
to je ukratko razlog sto ga prodajem.ili mjenjam..jer sad mi treba TDI..ebga.
 
Sporting je napisao(la):
dsc00609oc8.jpg

dobra tackica,samo ga ova lajsna malo jebe da prostis,kud je ona kriva,kud mu nikako ne stoji,skloni to jaro i bice extra tackica
 
Početnik
black_devil je napisao(la):
cijena mu je 10 700 km
jel tako?


izgleda da nema nista od prodaje:lol::lol:
svaki cas hocu necu hocu necu..ma ko mu ebe mater..ima da ostane.
toliko zivaca truda para...nedam za te pare..znam da nemogu izvuci ali mogu zavuci:D
idemo dalje sa projektom laganini:)
 
Početnik
evo jedna fotkica sa SR-a u sarajevu.
odluka je def puntac i ja idemo dalje ako BOG da..

 
Početnik
Default je napisao(la):
sretno u nastavku radova, dobra odluka :)

vec sam danas poduzeo glavne mjere alarm i jos mi ostaje zatamnjenje stakala.. prvo da se osiguram od ovih hahara..kad slomije da se sav isjece i da ga dochekam:p:p kvalitetno:))
laganini..
 
Član
punto je perverzija :) danas sam se i uvjerio u to..ide samo tako..svaka cast drug ;)
sretno u daljim radovima i dobro si odlucio !!
 
Početnik
ej care kako si mi:D hvala na podrsci..nadajmo se napredku svi kolektivno da svi zajedno napredujemo..u svakom pogledu pa i u napucavanju autica nasih ljubitelja lolllllllllllll
 
Početnik
malo su se oke promjenile:p
i malo se poradilo na motoru..
idemo dalje:))))))









ocekuju se novi radovi ako BOG da.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top