Punto HGT WhiteDevil od kolege

Punto HGT WhiteDevil od kolege

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dsc00811qz7.jpg
 
Član
edoze je napisao(la):
nije los,iako se nema bas puno za vidjet,ima li jos slika,prednji kraj je dobar

evo jos jedna dok postam, vizuelno nista posebno... ispod haube prava carolija... u pitanju je Beethovenova osma sinfonija:D
 
Jel ovo Samyev Punto?Posto ih ima sad nekoliko bijelih i svaki se radi postepeno pa ih ne moze covjek vise prepoznati:D
U svakom slucaju fino i sa stilom uradjen
 
Super Moderator
pravi je super... bijel sto se trazi samo su mi stopke nekako ruzne, nisu mi za njeg i auspuh mi se ne svidja... al u cjelini punto je mrak jos samo crne felge i mozda crni krov i strava :D
svaka cast
 
Početnik
Sporting je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Jel ovo Samyev Punto?Posto ih ima sad nekoliko bijelih i svaki se radi postepeno pa ih ne moze covjek vise prepoznati:D
U svakom slucaju fino i sa stilom uradjen

Jeste, jeste

opaaa jel to moj drug postavio slikice:p:p
ajde bas fino..inace sam slabo na forumima al bice mi cast druziti se malo i sprdati sa dobrim ljudima..punto je nakon duze pauze ponovo na ulicama Sarajeva..jedan je od prvih u gradu!!!
veliki pozdrav svima
 
Član
samy je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Jel ovo Samyev Punto?Posto ih ima sad nekoliko bijelih i svaki se radi postepeno pa ih ne moze covjek vise prepoznati:D
U svakom slucaju fino i sa stilom uradjen

Jeste, jeste

opaaa jel to moj drug postavio slikice:p:p
ajde bas fino..inace sam slabo na forumima al bice mi cast druziti se malo i sprdati sa dobrim ljudima..punto je nakon duze pauze ponovo na ulicama Sarajeva..jedan je od prvih u gradu!!!
veliki pozdrav svima

e prijatelju nek´ si se javno... ako ti nije problem predstavi se pod rubrikom clanovi zbog pravila foruma;)
 
Početnik
Sporting je napisao(la):
samy je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Jel ovo Samyev Punto?Posto ih ima sad nekoliko bijelih i svaki se radi postepeno pa ih ne moze covjek vise prepoznati:D
U svakom slucaju fino i sa stilom uradjen

Jeste, jeste

opaaa jel to moj drug postavio slikice:p:p
ajde bas fino..inace sam slabo na forumima al bice mi cast druziti se malo i sprdati sa dobrim ljudima..punto je nakon duze pauze ponovo na ulicama Sarajeva..jedan je od prvih u gradu!!!
veliki pozdrav svima

e prijatelju nek´ si se javno... ako ti nije problem predstavi se pod rubrikom clanovi zbog pravila foruma;)

:D predstavio care..
naravno svako ima svoj ukus..i mislim i sam da ima nekih sitnica koje cu korigovati preko zime..naime spremam nesto specijalno preko zime..
samo je pitanje sredstava i srece ..nadam se da ce uspijeti da od male italianske zvjerkice postane velika zvjerkica:D:D:D ako BOG da
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top