Punto HGT WhiteDevil od kolege

Punto HGT WhiteDevil od kolege

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
HGT je odličan,sve 5 osim felgica koje izgledaju male,ali veće felge bi ubile performanse tako da je opavdano,jedino spuštanje fali..Bio sam sa drugom kad se tačkao jednom s tobom,crveni corrado ako se sjećaš,iščupao on šalteblo tad :lol:
 
Član
auu drug ovo drama ispalo...
prelijepo izgleda, spojlercic se prelijepo uklopio

pff fakat ne mogu ga se nagledati, heh:)
 
Početnik
Schumi je napisao(la):
HGT je odličan,sve 5 osim felgica koje izgledaju male,ali veće felge bi ubile performanse tako da je opavdano,jedino spuštanje fali..Bio sam sa drugom kad se tačkao jednom s tobom,crveni corrado ako se sjećaš,iščupao on šalteblo tad :lol:


:lol:,crveni corrado ako se sjećaš :D nesto se ne sjecam da sam se tackao jer se skoro nikad netackam po gradu :p inace me ruze na poslu hahaha... ima onaj drugi punto bjeli belajsuz sad pa da nije on.
svejedno steta sto ti drug iscupa to cudo:cool:sto se tice spustanja heheh sta cu kad je uvjek dignut LOL
neka felgica lakse gume navuc :p:p:p

armine!!!
druze nisam otvorio temu projekta jer je ovo vec otvorio moj drug.
a da bi otvorio onakvu temu onda bi vec bilo vecih zahvata kad je u pitanju neki jaci specijalni tuning..ovo su sitnice sminkica dorade malo popravljanje perfomansi itd..
cisto idem na to da vidim sta moze samo HGT na pisti..
a ako BOG da kao sto moj samke kaze mozda se uskoro pojavi nesto drugo malo bjelo sa krilima:icon_twisted:

thx svima
 

JD.

Član
dobar Punto... prebacite ovo u garazu ili projekte... ;)

a trebao bi mu vece felge staviti, te su lijepe ali male ipak... i spustiti ga obavezno ;)
 
Početnik
JD. je napisao(la):
dobar Punto... prebacite ovo u garazu ili projekte... ;)

a trebao bi mu vece felge staviti, te su lijepe ali male ipak... i spustiti ga obavezno ;)



sve to znam drug ali kad bude para bice i muzike..ali kvalitetne
do tad prst u uho i pst :lol: stacu
jbg necu da mi ziranti iz auspuha izlecu:lol:

temu je drug otvorio pa cu ja jedan dan da otvorim kad bude
vrijeme za to .tj kad se bude imalo sta staviti:icon_smile:ako Bog da
 
Član
Da osvjezimo temu s jednom novom slikom.

puntosamybhteam02.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top