Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
Narode pitanje zahtjeva sto brzi odgovor fiat bravo 1.8 16v da li ima isti mjenjac kao i punto 1.8 16v mislim pase li nejgov mjenjac na punta imam problem sa 3 brzinom (dok cuvam imam je radi jel pustim ispadne) pa bih mjenjac zamjenio al od punta nemogu da nadjem svaki prijedlog je dobro dosao... evo jedna slikica koja mi se dopala a toliko sam ih napravio u posljednje vrijeme heheh
60081010151646814339170.jpg
 
Član
radilo se na puntu evo 2-3 slikice sa showa :) neznam koliko se vidi uglavnom centralni dio karambolke mat crna 3m folija :) u slucaju da mi dosadi da mogu skinuti nisam zelio da farbam
nmf.jpg

uyzm.jpg

zh0.jpg

vzik.jpg

uskoro malo veci update cekam sve da stastavim pa da postavim :)
 
Član
si riješio problem sa mjenjačem? nisam sigurna jel paše ali kad sam tražila za svoj bravo 1.6 rekli su mi da paše sa tipa, tj bilo kojeg fiat 1.6 dohca
 
Član
mjenjac sam nasao moram se sad malo strpiti za skidanje ovog i stavljanje novog finansije me koce trenutno----- sto se slika tice evo link od albuma pa se nadjite hahahah imam jos dosta neizdradjenih nemam vremena (kreci se kuca oprema se stan valja se zenit hahahah) evo link od albuma https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151661060434170.1073741834.602309169&type=3
 
Član
Sjedista iz alfe 147 veceras stizu evo slikica originalnih sjedista pa poslikam kad ubacim u autic
lbk8.jpg

1si9.jpg



btw moja su na prodaju jeftino ih dajem :D
 
Član
Prednja sjedista ubacena i zadnja klupa ubacena sutra se prave nosaci za zadnji naslon i narucuju se tapacirunzi sobzirom da sam radim i da nemam neki specialno dobar alat ide sporo ali zavrsit cu ja to vec :) evo par slicica kako do sad izgleda ja uvjek kazem mora izgledati ruzno na pocetku ali kad se zavrsi bit ce to prava stvar (bar se nadam)

m6dz.jpg

dx4t.jpg

oqd0.jpg

njad.jpg

mzl4.jpg

75af.jpg


eto toliko za sad nadam se da slike nisu prelose jer sam mobitelom slikao :D
 
Član
pametno si to odradio, bolje nego da si svoja tapacirao, jer se to ne moze porediti sa fabrickim jos alfinim sjedistima
a cijena je tu negdje
predobra:cool:
 
Član
Heheheh hvala neda mi se da ih zavrsim nadam se da cu uskoro heheh nevoza mi se sarene unutrasnjosti hahah
 
Član
Evo maloprije zavrseno ubacivanje i zadnje klupe (moram jos stare nosace od alfe skinuti sa donjeg djela klupe jer sam pravio nove da pasu na rupe od punta) ali uglavnom to bi bilo to za sad dok neskontam gdje cu tapacirung raditi evo i slikica

hsrb.jpg

h206.jpg

92d0.jpg

yjtm.jpg

enm4.jpg

zuqu.jpg

q47x.jpg

heos.jpg

tnk.jpg

t99v.jpg

tlhw.jpg

ys36.jpg

ovi7.jpg

bnms.jpg
 
Top