Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

BHT Ovisnik
punto je prejeben, nema sta, lezi na cesti drama,boja prelijepa:cool: meni samo felge nekako bodu oci,boja im nekako ne lezi,ili druge ili rijesi boju samo da se otvore malo:icon_biggrin:
 
Član
spremam nesto sto se felgi tice ali na slikama nemogu da docaram kako izgledaju jer bjela odbija dosta svjetlost aparatu i felge na slici nedolaze do izrazaja nazalost ali nema veze ide nesto :) mislim da ce se svima svidjeti samo da malo vremena ufatim da sve to fino istestiram imam par ideja update uglavnom uskoro i to bi bilo to sto se tice vanjskog izgleda onda pocinjem unutrasnjost malo da radim :D
 
Član
Evo danas sastavio jedan kratki video nadam se da ce vam se dopasti snimano je u 2 razlicita dana kako sam imao vremena primjetit ce te razliku na cepovima felgi abarth naljepnice otisle jer su istrosene i stare umjesto njih stavljene chromirane da se slazu sa falcem felge privremene su cekam gumirane abarth pa stavljam opet heheh Evo danas sastavio jedan kratki video nadam se da ce vam se dopasti snimano je u 2 razlicita dana kako sam imao vremena primjetit ce te razliku na cepovima felgi abarth naljepnice otisle jer su istrosene i stare umjesto njih stavljene chromirane da se slazu sa falcem felge privremene su cekam gumirane abarth pa stavljam opet heheh
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=v4HTZSAd8z8[/video]
 
Član
Promijeni boju felgi, pukni ih u neku drečavu boju.. ovako se ništa ne ističu.... Video je dobar :icon_biggrin:
 
Član
Heheheh Ara hvala Brate da sam cent vise spustio nebih mogao u garazu al doslovno :D Hvala za pohvale za video a felge idu u neku ludu boju uskoro
 
Ekice podhitno mjenjaj boju felgi, presvuci folijom u neku ludu boju lahko je skinuti kasnije :D

I ganjaj lip od lagune, da malo naprijed ubiješ monotoniju ;)
 
Član
Dince ma vec je u pripremi nesto ;) iznenadit ces se hehehe a necu nikakve lipove da stavljam hehehe samo clean :)
 
Pa biće ti clean svakako , nekako mi strši ovaj dio od karambolke, fali mu tu neki mali lip, ako ništa stavi od cupre lip, mogao bi fino leći ;)
 
Član
Ma necu nista dirati sto se karambolke tice takvu sam je zelio neka je takva a otvor iznutra najvjerovatnije u crno i to je to
 
Član
Potrebna mi je pomoc oko skidanja plastifikacije sa felgi koji je najbrolji nacin da to odradim sam naravno kod kuce ?? svi prijedlozi pomoc itd dobrodosla hvala svima koji budu uz mene hehehe:icon_smile:
 
Top