Punto GT detaljno

Punto GT detaljno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala svima na pohvalama i komentarima sada je na meni onaj najtezi dio a to je odluka sta ide na prodaju a sta se sredjuje za styling oba auta su mi izuzetno draga, mislio sam prodavat punta ali sada kada sam ga izlakiro nanovo nekako mi drugo auto a sa druge strane sam isto tako zavolio golfa i nabaco dosta stvari u garazu i za njega ,i evo sada tek nisam pametan..................... :icon_question:
 
Član
Extra si posao odradio druge ... punto je za ne prepoznati ... odlicno izgleda, a mogu misliti kakav je uzivo ...

Juce sam bio u Slavonskom Brodu i mislio doci do Bijeljine, pa te zvati na kafu, al iskrslo nesto i moradnem pozuriti kuci ...

A sto se tice prodaje ... teska odluka ... mada sam ja nekako navikao na tebe i punta ... nekako ti vise stoji ;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
bolan sto mi pokrade boju zivota ti :lol: jako lijepo drug ;)
hehe cekaj da ga uslikam na suncu pa da onda cujem komentar za boju i zalatnu a i crnu :icon_smile:

mtopic je napisao(la):
Extra si posao odradio druge ... punto je za ne prepoznati ... odlicno izgleda, a mogu misliti kakav je uzivo ...

Juce sam bio u Slavonskom Brodu i mislio doci do Bijeljine, pa te zvati na kafu, al iskrslo nesto i moradnem pozuriti kuci ...

A sto se tice prodaje ... teska odluka ... mada sam ja nekako navikao na tebe i punta ... nekako ti vise stoji ;)
hvala druze zar si sumljo u mene hehe, a kad god budes u blizini javi se ja sam tu pozzz
 
Član
A punto ima svoju pricu & istoriju :cool: tesko se rastat od njega jos sad nova boja ...

Mada mi se golf cini vise zanimljiv za stayl jer se nije pojavljivo toliko u javnosti :cool:

Prodaj sta drugo pa ostavi oba ...:icon_smile::lol:
 
Član
Svaka cast super si ovo odradio..meni se inace svidjaju vise serijski izgledi
ali ovaj tvoj je poseban... ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top