Punto GT detaljno

Punto GT detaljno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Styling>>Farba crna perla mat sa dodatkom zlatni krupni kristala na prednjem i zadnjem dijelu auta,uklinjene su bocne lajsne,poravnjan gepek izvaren bed look na haubi postavljena 3 usisa za vazduh (2mala,1veliki)postavljeni pragovi i izgitovani prelazi tako da su sjedinjeni sa skoljkom auta,M3 retrovizori,FK stopke,FK,aluminijumski leteci spojler,prednji i zadnji branik Extrem set od pezoa 206-306.Auto je spustan Eibach crvenim oprugama i KW amortizerima,felge su MOMO-1000MILE 7x17 gume 205/40/17,ispod auta se nalazi plavo neonsko osvjetljenje.Stakla blago zatamljena LUMAR folijame sa strane su nalepljeni tribali,LAMBO vrata!!!                                                                UNUTRASNJOST instrument tabla kao i sve plastike farbana su u kombinaciju svjetlo plave i crne boje,sjedista i tapacirunzi su presvuceni u istu kombinaciju eko kozom,takodje kozice oko rucica mjenjaca i rucne su naknadno sivane,ugradjene su sportske papucice,aluminijumske patosnice, rucica mjenjaca a prednja sjedista su RECARO kade,srednji dio zadnje klupe je izbacen i tu je postavljena jedna kutija sa vuferom!!!!!                                                         AUDIO    centralna jedinica je pokretni DVD plejer marke ZENEC sa odvojenim citacem,u instriment tabli se nalaze 2 mala pioneer visokotonca snage 80w na zadnjoj klupi se nalazi vufer *12 *marke SPECTRONIC snage600W kao i istoimeno pojacalo snsge 600W          U GEPEKU se nalazi pojacalo AUDIO BAHN 2x2.3kw stabilno na 1om  koje pokrece vufer *15* KICKER SOLO BARIC 700w RMS u kompresovanoj kutiji,takodje se nalaze dva pojacala MAGNAT COMBAT 600w,jedno pokrece visoko tonce u instrument tabli a drugo dvije PIONNER-ove elipse visokotonce-cetverosistemce snage350w smjestene takodje u gepeku,stabilizator napona je od 1farad            MOTOR    je 1400cm3 sa turbo punjacem fabricke snage131PS. Fabricki turbina je zamjenjena vecom od lancie 1.8T  GAREET T20 i pritisak turba je podignut na1.2bara ugradjen je sportski filter a izbaceni su katalizator i srednji lonac dok je zadnji takodje sportski visoko protocni,takodje je ugradjen POP OFF ventil sa mogucnoscu stelovanja pritiska.Sto se tice vizuelnog izgleda postavljena je SPARCO koska i par elemenata od inox lima
 
Član
jarane svaka cast, nemam rijeci :icon_eek:
auto izgleda fenomenalno :icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
respekt za ulozeni trud i novac u izradu. jedinu zamjerku imam na branike ali kad se sve kao cjelina uzme u obzir mogu se zanemariti. samo naprijed i puno pehara ti zelim
 
Ovo je bas Extreme Tuning, premocno, stvarno mi se svidja. Svaka cast na ulozenom trudu i zelim ti puuuno osvojenih pehara.
Stvarno svaka cast, jaako, jako puno truda ulozeno i zato RESPECT!
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
i od mene sve cestitke auto je vrh, nego jesil racuno ti kolko je tebe sve ovo doslo?
Hvala svima na cestitkama i pohvalama,kada sam ga kupio izasao me sa carinom i reg 6500km bio je obican bez ijednog spojlera i sl.stvari ali je sa seriskom opremom full klima abs servo podizaci i ostalo a spolja je izgledao kao oni bijeli teretni:icon_biggrin: Na tih 6500km ja sam ulozio jos nekih 12000-12500km sve komplet sa ozvucenjem!
 
Član
emir_89 je napisao(la):
...i sad imas najskupljeg punta u bih :D

svaka cast na auticu, extra je...
U auto jeste ulozeno puno truda i para,ali svjestan sam da toliko koliko sam ulozio nikad necu dobiti,al sta je tu je ceif nije skup:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top