punto classic

punto classic

Član
spustanj epod hitno, ja bi mu produzio haubu napravio neki kulturni bad look i skino ove folije sa farova ostalo dobro izgleda
 
Član
Dosta ljepše sada izgleda... je li sex otvoriti farove, jedan mi momak reče da nije mogo, pa je sjeko...
 
Član
sta znam,meni je iskreno bilo jako lako..2 sata mi je trebalo po faru..da otvorim,ofarbam,zatvorim..pritom pri otvaranju fara,nisam koristio bilo kakav fen..vec sve radio samo sa srefcigerom i malim skalperom..sekao sam onuaj stari lepak,u krug,sve dok ga nisam izadio skroz ,onda sam srafcigerom zadigao onu zastitnu plastiku sto ide okolo,i tu zavukao taj nozic izmedju stakla i ostatka fara,i onda samo isao u krug i sekao..onda dalje je posao isao lakse..osmirglao rozetnu,naprskao plastik prajmer,mat crna baza,bez lakiranja...i onda naprao lepak za sofersajbne i odmah snisuno far..i onda jos jadan krug obisao lepkom koji sam nanosio na spahlicu,,i sad je zadihtovan bolje nego fabrika,nigde ne pusta kondezaciju..
 
Član
evo ponovo slika felne,posto nece da prikaze..


inace ,napravicu jos jednu promenu...kao sto se moglo videti,na felnama se nalazio znak alfe..i kad vec radim felne,da promenim i znak..e sad malo mi je bilo glupo i dosadno da kao kao i svi,stavim znak fiat,a pogotovo ne abarth(osim zadnjeg branika nemam nista abarth,a kamoli motor
to.gif
to.gif
),pa sam se stoga odlucio za malo drugaciji izbor..i narucio cepove sa znakom dzokera iz filma betmen..
smile.gif
smile.gif
..mozda je glupost,ali meni ce delovati kao interesantan detalj,,
to ce izlgedati ovako...
 
Poslednja izmena:
Član
sta znam,meni je iskreno bilo jako lako..2 sata mi je trebalo po faru..da otvorim,ofarbam,zatvorim..pritom pri otvaranju fara,nisam koristio bilo kakav fen..vec sve radio samo sa srefcigerom i malim skalperom..sekao sam onuaj stari lepak,u krug,sve dok ga nisam izadio skroz ,onda sam srafcigerom zadigao onu zastitnu plastiku sto ide okolo,i tu zavukao taj nozic izmedju stakla i ostatka fara,i onda samo isao u krug i sekao..onda dalje je posao isao lakse..osmirglao rozetnu,naprskao plastik prajmer,mat crna baza,bez lakiranja...i onda naprao lepak za sofersajbne i odmah snisuno far..i onda jos jadan krug obisao lepkom koji sam nanosio na spahlicu,,i sad je zadihtovan bolje nego fabrika,nigde ne pusta kondezaciju..
Super! a na veznom limu ima jedan šaraf, ima li još negdje? jer se ne može samo tako skinuti... ili treba branik skidat? hvala
 
Član
na veznom limu ima dva srafa..jedan se nalazi sa gornje strane,koji vidis kada otvoris haubu,drugi se nalazi da nazovem na spicu fara...a za treci sraf moras skinuti branik..on se nalazi na spoju izmedju krila i branika....evo ti slika fara..da bi video gde se nalaze tacno..tako da na veznom znaci imas dva srafa a ne jedan..

fiat-punto-3-prednji-far-slika-21510112.jpg
 
Član
spremno za farbanje...



u isto vreme se radi i entrerijer..

kupljena i polirka za farove..sa tim treba sad da se zanimam..
 
Top