punto classic

punto classic

Član
da predstavim svoj auto...u pitanju je fiat punto 2011...sa motorom od 1200ccm i 60ks...auto je manje vise u fabrickom stanju sa par izmena...ima mat crnu masku,hrom resetku u braniku,nastavam na braniku od reno klia,petokrake felne 15",dobose i kocnice u crvenoj boji,vizir,us style migavci.....bice jos slika.....
iggufd.jpg

2v9aziw.jpg
 
Član
bice,bice ;)...da bi se sakupilo za sve...jer ako skinem branik,onda cu i farove da uradim....jer hoce da otvorim farove da ubacim angel prstenove i da ih bacim u crno...:icon_smile:


ja sam ranije inace vozio ovog pasata....dugo smo ga komentarilsali :) http://imageshack.us/photo/my-images/717/image0399.jpg/
 
Član
Lijep puntic samo branike u boju auta i bice milion puta bolji ,de mi reci kako si uradio us style zmigavaca ?
 
Član
Punto je dobro auto za cjenu koliko kosta a odrzavanje i dijelovi za njih bas bagatela :icon_smile: zato ih i ma sad tako puno na ulicama :cool:
Uz minimalno ulaganje da se fino srediti, dobri su ti planovi i branik fino izgleda sa ovim modifikacijama jos dok se lakira u boju auta :cool:
 
Član
Odlican puntisa, bio bi jos bolji da mu karambolke ofarbas u boju auta a farove iznutra rozetnu u crno..;)
 
Član
nije me bilo dugoo vremena,evo sta se radilo....
Prvo dvobojne felnefelne




Onda je redom dolazilo stiker bomb folija,maska od zastave 10,abarth amblemi,obrvice...mat volija za deo krova....onda su dosle i nove felne botbet,koje nisu jos montirane...













I kako auto izgleda za sada...





 
Član
Da je prednji branik u boji auta ovaj sticker bi bio manje upadljiv,.ovako totalno odudara
 
Član
već si počeo sa kičenjem... felge su sad niđe veze, originalna maska je bila krom i uklapala bi se sa rešetkom u braniku, ovako je opet raspar. Nemoj ga kičit seljaklukom, probaj ga malo "faceliftat" :)
 
Član
656124b4

evo nesto na brzinu..stwvljene sve zadnje,a druge dve ispustile,pa sad isao dopumpat,i ustut sliklao
 
Top