Punto Cabrio By Bertone

Punto Cabrio By Bertone

Član
A nisam slikao odavno, nemam nekih puno izmjena na njemu, lifteri, cekam da postavim sjedista od honde prelude, cekam druge tapacirunge da nadjem i da sve presvucem sa sjedistima u crnu kozu ;)
 
Član
A evo i kako stoje lifteri na autu, malo slika stanja motora i unutrasnjosti ;)

24032012044.jpg


24032012045.jpg
 
Član
Jbg sad da su mi one od fiata 500 sto si ih prodavao al proklete pare problem:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:


Nego jel ganjas iskljucivo 4x98 ili
 
Član
Ja samo iskljucivo 4x98, necu 4x100, a za fiata ima jako dobrih felgi, a vise nisu skupe jer mogu samo za fiat, a ove mogu na vecinu auta ;)

A nisam ja prodavao od Fiata 500 felge, to ti je drug Sick ( zamijenio si me sa njim, vozali smo ista auta ) samo je moj bio dosta brzi :lol:
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
Ja samo iskljucivo 4x98, necu 4x100, a za fiata ima jako dobrih felgi, a vise nisu skupe jer mogu samo za fiat, a ove mogu na vecinu auta ;)

A nisam ja prodavao od Fiata 500 felge, to ti je drug Sick ( zamijenio si me sa njim, vozali smo ista auta ) samo je moj bio dosta brzi :lol:



Ma zamjenio sam te onda izvini :D:D:D
 
Član
Postavljena ljetna varijanta, u pitanju su felge Fiat Punto GT Turbo, i gume 185/55/14:

113088567.jpg


Sutra ide dio stakala ma zatamljenje, i abd uskoro ubacivanje sjedista id Honde Prelude ( prednja ) i kompletno presvlacenje u Crnu kozu, kao i tapacirunga ;)
 
Član
Bolje su i ove fabricke od onih trokrakih , al ako ti naleti musterija za ove prodaj pa kupi kkave druge, barem obicne neke petokrake al 15'' :D dobro ce mu stojati :cool:
 
Član
Dosla sjedista prednja od Honde Prelude, samo da se montiraju nosaci od punta i idu na presvlacenje kao i zadnja klupa, i kozu naravno ;)

dfd2qq.jpg


2yyee0l.jpg


Juce zatamljena zadnja stakla, uradjeni zadnji tapacirunzi, slike naknadno ;)
 
Top