puko mali hladnjak pomoc

puko mali hladnjak pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
jeste, radijator je to, ako vec grije..hajd bjezi sminkeru, vozas dvicu sa najslabijim motorom koji ti jedva okrece one gume, a ufali je ko da je gti, makar..
 
e moje djete kad bi ti vidio moj vozni park pao bi na guzicu samo ću ti reć da mi je jedno od tih auta 2008 godina sa motorom koji to možeš samo da sanjaš a dvica to je moj hobi i uradjena je po mom ukusu i samo za mene to što je taj motor u njoj to je moj problem i moj izbor bolje i dvica 13 nego neki široko koji se krpi kraj sa krajem a ako sumnjaš u mene i u moj vozni park mogu ti sve obrazložit slikama i vrlo bitna stvar to nije kurčenje ili kakvo foliranje već stvar šta voliš vidiš da sam prije stavio ovo staro auto nego ovo novo od 2008 godine koje nisam ni predstavio forumu jer mi nije zanimljivo al mora se imat dobro auto u životu pa sam izabro nekog golfa 5 sa siromašnih 140 KS a ovi točkovi na mojoj dvici što se kažeš jedva okreću koštaju ko tvoje čitavo auto a najbitnije u svemu budi pozdravljen i sretno u radovima jer nisam tip koji voli da se svađa niti prebacuje al neću ni da šutim a vidim tebi je cilj da nastavljaš i dalje da provociraš
 
Član
dadao_style je napisao(la):
e moje djete kad bi ti vidio moj vozni park pao bi na guzicu samo ću ti reć da mi je jedno od tih auta 2008 godina sa motorom koji to možeš samo da sanjaš a dvica to je moj hobi i uradjena je po mom ukusu i samo za mene to što je taj motor u njoj to je moj problem i moj izbor bolje i dvica 13 nego neki široko koji se krpi kraj sa krajem a ako sumnjaš u mene i u moj vozni park mogu ti sve obrazložit slikama i vrlo bitna stvar to nije kurčenje ili kakvo foliranje već stvar šta voliš vidiš da sam prije stavio ovo staro auto nego ovo novo od 2008 godine koje nisam ni predstavio forumu jer mi nije zanimljivo al mora se imat dobro auto u životu pa sam izabro nekog golfa 5 sa siromašnih 140 KS a ovi točkovi na mojoj dvici što se kažeš jedva okreću koštaju ko tvoje čitavo auto a najbitnije u svemu budi pozdravljen i sretno u radovima jer nisam tip koji voli da se svađa niti prebacuje al neću ni da šutim a vidim tebi je cilj da nastavljaš i dalje da provociraš
pusti ba nek pisu nisi ti jedan od takvih samo ignorisi
 
Zerr je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
e moje djete kad bi ti vidio moj vozni park pao bi na guzicu samo ću ti reć da mi je jedno od tih auta 2008 godina sa motorom koji to možeš samo da sanjaš a dvica to je moj hobi i uradjena je po mom ukusu i samo za mene to što je taj motor u njoj to je moj problem i moj izbor bolje i dvica 13 nego neki široko koji se krpi kraj sa krajem a ako sumnjaš u mene i u moj vozni park mogu ti sve obrazložit slikama i vrlo bitna stvar to nije kurčenje ili kakvo foliranje već stvar šta voliš vidiš da sam prije stavio ovo staro auto nego ovo novo od 2008 godine koje nisam ni predstavio forumu jer mi nije zanimljivo al mora se imat dobro auto u životu pa sam izabro nekog golfa 5 sa siromašnih 140 KS a ovi točkovi na mojoj dvici što se kažeš jedva okreću koštaju ko tvoje čitavo auto a najbitnije u svemu budi pozdravljen i sretno u radovima jer nisam tip koji voli da se svađa niti prebacuje al neću ni da šutim a vidim tebi je cilj da nastavljaš i dalje da provociraš
pusti ba nek pisu nisi ti jedan od takvih samo ignorisi

a znam za ubuduće al mrzim kad neko podjecnjuje mene osobno i moj trud i moje auto a nezna šta posjedujem iza ove stare dvice kojoj je skoro 20 godina i kakva još auta imam a ovako pametuje i slično a dobro kažeš ignoriši i gotovo pozz
 
Član
zalosno radi cega se vi pepirete,stvarno,od zamjene malog hladnjaka dosli do onog ko ima vise para,stvarno jadno.a nemoj ni oggy-ja podcjenjivat,stari mu je pun ko brod,medju glavnim mehanicarima u kaknju
 
fidel je napisao(la):
zalosno radi cega se vi pepirete,stvarno,od zamjene malog hladnjaka dosli do onog ko ima vise para,stvarno jadno.a nemoj ni oggy-ja podcjenjivat,stari mu je pun ko brod,medju glavnim mehanicarima u kaknju


ne podcjenjujem nikoga nasuprot uvjek sam cjenio nečiji rad i trud i sve a u predhodnim postovima se vidi tko je koga prvi počeo da provocira u vezi auta na račun mog golfa i motora a ja ne šutim rodjenom ocu koji me napravio a kamoli nekome drugom jer uvjek sam branio i branit ću svoje naravno da je smješno oko čega se prepiremo al tako je nažalost živio čujemo se
 
Član
legionar je napisao(la):
Ako nije pukao puno naspi onaj prah za zaceopljavanje, mozda te postedi muka :)

postedice te muka ali ce ti ga zacepiti 100 % jer je meni i odtad imam slabo grijanje to ti je zamjena sve ce te izaci oko 50 km tako da ne vrijedi da se patis za te pare a ima malo vise posla
 
Član
mazda-boy je napisao(la):
legionar je napisao(la):
Ako nije pukao puno naspi onaj prah za zaceopljavanje, mozda te postedi muka :)

postedice te muka ali ce ti ga zacepiti 100 % jer je meni i odtad imam slabo grijanje to ti je zamjena sve ce te izaci oko 50 km tako da ne vrijedi da se patis za te pare a ima malo vise posla

uuuu role ovo zavrseno davno
 
Član
I mom babi puko kurton prije 30 godina i evo ga rezultat pise gluposti po forumu :lol: :lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top