Pukao zupčasti remen na 1.9TDI 66kw

Pukao zupčasti remen na 1.9TDI 66kw

Član
Danas mi je pukao zupčasti remen,majstor mi dolazi ufazit novi remen u utorak i tada ćemo vidjet jel stukao ventile i hidro podizače.Sad ako mi je stukao ventile popravak bi došao njegdje ko kompletan drugi motor,a meni je malo 90ks. Pa bi išao na dvije opcije
1.- kompletan drugi motor od 81kw sa agregatima pa me zanima dal pase moja struja i kompjuer? naravno tu bi islo mapiranje na 140ks
2.-jeftinija opcija ako je izvediva, glava komplet sa turbom i diznama od 81kw dal pase na taj blok i sto bi jos trebalo preradit da ima 110ks ?
 
Član
Vidim da ti je brzina vaznija,sklepaj to,prodaj,kupi benzinjaru kakvu....poz

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Tu ti je gotov motor,popravka preskupa jer moras ic na full generalku,Ili novi motor,atest itd.. kako god najebo si ko zuti... sklepaj,prodaj I ulozi pare u nesto bolje
 
Član
Izadje sve oko 1000KM sa najboljim dijelovima, skoro sam radio Passat 1.9, 74kW. Novi svi ventili, hidropodizaci, obradjena glava, novi dihtunzi, ulje, filteri, remenje, ma sve.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Tu ti je gotov motor,popravka preskupa jer moras ic na full generalku,Ili novi motor,atest itd.. kako god najebo si ko zuti... sklepaj,prodaj I ulozi pare u nesto bolje

Zašto atest?

Izadje sve oko 1000KM sa najboljim dijelovima, skoro sam radio Passat 1.9, 74kW. Novi svi ventili, hidropodizaci, obradjena glava, novi dihtunzi, ulje, filteri, remenje, ma sve.

Ne isplati mi se davat 4000+kn za glavu na blok koji ima 350000km a za tolko bi se trebao nac dobar afn



Nije mi jos niko rekao kakve preinake trebaju da se prebaci AFN umjesto AHU?
 
Kocinice imas,aal neces proc tehnicki s njima,mjenjac imas lamela nije ista,instalaciju uzimas uz motor,al isto para ti je sve il ga radio ili mjenjo,opet te ceka velki servis I jos sitnica izmjenjat,tako da ako ces davalja radit skupo ce te izic ili uzmi motor I cekaj opet da pukne zupcasti...
 
Član
Tehnicki nije problem,ovdje kod mene prođu tehnicki na papiru golf 3 1.9d a motor u njemu 1.9tdi 110ks bez atesta, a i izgledom ko se dobro ne razumje u tdi nema skoro nikakve razlike između 90 i 110ks. Ja ih osobno razlikujem po vakum ventilu na turbu.
 
Vidis ja se nebi upustao u kemije s motorima na novijim autima,jaci motor povlaci vecu lamelu,vece kocinice,I atest svega toga,al doduse meni ni zupcasti nikad ne pukne,jer znam da je skuplja pita nego tepsija...
 
Top