Pukao zupčasti remen na 1.9TDI 66kw

Pukao zupčasti remen na 1.9TDI 66kw

Ma ne kazem da lazes,nego da vec kad si otvaro motor mjenjaju se u pravilu svi hidropodizaci,I sve pripadajice,I vodena se mjenja kad I zupcasti,samo pokisavam podic svjest ljudi da im se ne desavaju takve stvari,bez uvrde to je posao bez posla,kad se nesto radi radi se davalja I iz temelja ili ne vozis auto koje nemozes odrzavat. Jos jednom bez uvrede...
 
Član
Aj ti malo razmisli gore sam napisao da motor ima 350 tis i zasto bi ja ulagao tolke novce u taj motor ako može i ovako vozit bez problema ,da imam tolko novaca nebi vozio auto star 20 godina.
Što se tiče vodene nek vozi dok ne propiša lako ću je promjenit
 
Aj ti malo razmisli gore sam napisao da motor ima 350 tis i zasto bi ja ulagao tolke novce u taj motor ako može i ovako vozit bez problema ,da imam tolko novaca nebi vozio auto star 20 godina.
Što se tiče vodene nek vozi dok ne propiša lako ću je promjenit
Evo susjedov pasat 700 zakuco neki dan, I jos ko bombona,auto uvjek redovno odrzavano,u mene auto 230 nema ni pola godina ko tvoj audi,mora ti 350 bir puno kad ne odrzavas auto a ko dezi do njeg ni 500 nije puno.
 
Član
Ako je auto mapiran na 120ks i gas mi je skoro stalno do poda zakucan onda ne moze izdrzat 700tis kako god bio odrzavan.

Dada vodena je na mikro remenu zato je i nisam mjenjao.
 
Član
Da ne otvaram novu temu ovdje ću pisati.
Prodao sam tu A4 i kupio sam Audi A3 2,0TDI 2004g BKD motor
Problem je sljedeći auto kad je topal trese se malo na leru i nekad teze upali kad je hladan pali na zub,zamajac nije jer sam stavio novi sachsov set,pa ako je tko imao slicnu situacije neka slobodno pise:)
 
Top