pug206 - najnoviji clan

pug206 - najnoviji clan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da se tuspasim

uzeo sam auto prije jedno 2 mjeseca, malo sam ga probavao, malo doradjivao, i sad sam siguran da ce ostati u mom vlasnistvu barem narednih par godina













 
Pug je predobar,ma samo takav,koje je godiste...koje su ovo felgice na njemu,mislim na velicinu
Jel mi se cini ili je Pug malo spusten...
Nego da je moj ja ga nebi puno dirao osim sto bi mu skinuo ove bocne lajsne(jeste da su one potrebne ali bez njih auto izgleda puno cistije i ljepse) i stavio kristalna stop svijetla,ostalo je VRH

Nisi nam rekao odakle dolazis...
 
Član
lijep autic, lijepa boja lagana za odrzavat :) a felgice su mu extra dobre...puno srece snjim....
 
Član
sta je ovo ba, dok sredih avatar vi navalili

redom cemo:

godiste 2001. a motor 2004. ubacen iz 307ce, spusten je i to malo vise, sportske opruge, distanceri i tako to, felge 16ke brockove, gume dunlop sport maxx 205/45, lajsne ne diram nikako, idu mi uz stakla hihihi, stopke ne diram, prednji farovi stavljeni iz novijeg modela sa bistrim staklima+xenon, aBd i bixenon malo kasnije, kontam narucivati i auspuh, vjerovatno simotin, a mozda i remus i to je to....

dolazim iz sarajeva, aparat sony nakav dsc-t5 shmeenka mrtva hihihi

sto se boje tice, fakat je predobra za odrzavanje
 
Član
Pozz i Dobro dosao,pezo je extra bas mi se sviđa,cool:cool:ti ove slike sto si slikao.
PozdraVW ;)
 
Član
vidis da i nije nesto kad nema lajsni, nekako nedvrseno izgleda







izvinjavam se zbog kvalitete, slikano mobitelom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top