PUG 407

PUG 407

Član
Eto raja sad sam bio ko majstora covjek je ispeglo i ofarbo ne zna se da je udarano. Ako Bog da iduce sedmice ide na komplet farabnje...Evo par slika kako sada izgleda sa ispravljenim krakovima i sinama


290220121428.jpg

290220121427.jpg
 
Član
RE: PUG 407-jos malo pa radovi gotovi

310320121511.jpg


Eto raja jos malo pa PUG gotov, ako Bog da krajem iduce sedmice trebao bi uzeti kljuceve od auta. Jos trebam uzet novu bocu za vodu i pumpu da moze brizgaljke pogonit i to je to posto u mene nije imao brizgaljki ja sam sad i to zbavio. Jastuke sam nove nabavio jedino je kompijuter stari i on ce se resetovat nadam se da nece bit frke oko toga. Sto se tice konzole ice presvlacenje posto mi se nimalo ne isplati kupovat novu.
 
Član
Drago mi je da si na kraju napravio,izgleda kvalitetno odrađeno,ne mogu te naći na fb imam novi profil pa me dodaj .
 
Član
Treba li ti znak ovaj na braniku?Imam ja nekih djelova ako ti bude trebalo.I ja cu presvlaciti konzolu posto mi je izletio jastuk.Hajd postavi kad napravis da vidim kako ce to izgledati i da li se isplati.Koliko li to presvlacenje kosta??
 
Član
Ima onaj stari znak pukla je iza njega ona plastika pa ce je porbat navarit i postavit, ako ne uspije imam te u vidu. Presvlacenje ne znam koliko je mozda 400 KM, ima lik na Jelahu radi ali nema masinu da isjece kozu dje bude jastuk, a ovaj u Derventi valjda to ima pa ce majstor njemu odvuc. Bilo bi auto i ranije zavrseno ali ovi iz servisa jebali stvar sa djelovima trebali doc prije 10 dana i dan danas nisu svi dosli, fale poklopac mlaznice i fali jedna mlaznica tj poslali 2 desne. Kad bude sve gotovo poslikam detaljno i ubacim, meni sad za sad izgleda sve ok vozio sam auto prije 10-12 dana nasut corbe dok jos nije poskupila jbg fino ide koda nije ni udaran jedino sto neki k.... oko motora skripi ako nije rikno neki spaner, prvo sam konto da je pumpa posto je bila razbijena al sad je zamjenjena skoro komplet tako da se i dalje cuje....
 
Član
Spaner najvjerovatnije da ga je krak pritisnuo, vidi kakav ti je kais na klinastom remenu.Mislim da je to puno za presvlacenje table, ja sam cuo da ima neki llik u Pazaricu kod Sarajeva da to presvuce za 150KM, ali to je meni sve nesto suveli, ne moze se to uraditi da se to ne vidi.Ja sam vidio cak na netu da ima da se kupi citava ona koza za cijelu instrument tablu, sve fino fabricki odradjeno i kosta nekih 60-70 eura na e-bay-u
 
Član
drago mi je da privodis auto kraju...:cool:

imas li gdje slike dok je bio razbijen:icon_question:

ja imam isto 407 al sa malo slabijom opremom,inace ti zavidim na navigaciji...

pozzz i da se to sto prije zavrsi:cool:
 
Član
Al auto je fakat mrak, nisam se nadao da ce mi ovako prirasti srcu... Ja nemam navigaciju, nemam ni krom paket a ni alu felge.To bih mu jedino volio dodati.Ostalo, 5+ malo mi je zimus vise trosio jos je 1.6HDI ali moze se to podnjeti.Jbg ja sam navikao na alfu i potrosnju od 5.5 po gradu, ali ne zamjeram ni ovih 8.5-9 njemu :D stvarno je auto mrak.
 
Član
Jbg drug ne znam sad tacno koliko je znam da je majstor reko cifru al sam zaboravio u svakom slucaju dosta dosta jeftinije nego da novo kupujem..Jbg nea mi logike tablu presvuc za 150 a dobro presvlacenje volana je izmedju 80-100 KM...Moze se sve napravit, ne znam koliko pratis buseve ali raja odavde pogotovo Makedonci otjeraju bus u Tursku znaci krs nad krsevima vrati se bus iz Turske reko bi nov, nabace ti izgled kakav hoces podignu ga ako treba na HD HDH sta hos samo onaj ko je iskusan moze skontat da je budzevina. Presvlacenje nije problem bar kod 407 vidio si i sam ravna stranica tamo dje je jastuk.....

@bikeralex
http://www.bhtuning.com/m17-kod-petrolove-benzinske-t-65435-2.html evo ti imas ovdje dosta slika kad je bio razbijen

p.s buraz nemas mi na cemu zavidit navteq je ***** za BiH i komplet balkan, imas ucrtane glavne puteve i to je to ostalo nista....sto se tice ostalih stvarih ovaj sistem razvaljuje, mada je dosta bolji rt4 i rt5 sistem al jbg ako dje naletim na cetvorku vjerovato je uzmem rt5 je za novu generaciju PSA vozila i skupo je ko djavo....
 
Član
Ma druze polovno je oko 1000KM
Ja ne mislim citavu tablu presvlaciti, mogu misliti kako bi to izgledalo... problem je sto je onaj dio ispred suvozaca izjednog dijela sa tablom, tako da ako preko nabaci komad neke slicne koze i odsjece, to ce se vidjeti da nije sa tablom... ne znam sta mi je ciniti ali jebo me svak ako ne odem negdje vani i kupim to.
 
Član
saledoboj jesi probavao 2011/2012 mape? Ja skinuo i nikako da vidim kakva je situacija, a inače čitam na forumima da je baš loša pokrivenost kao što kažeš.
 
Član
a jbt bio je on fino udaren,a jos gora je prica....:icon_sad:
a za navigaciju nisam znao da je tako,al opet ima tu i drugih prednosti sem navigacije...
kakve su sanse da se to naknadno ubaci,cuo sam da je skupo i da se tesko moze naci display?
 
Član
Trebalo bi da može, neki lik je ubacio ovu navigaciju samo zbog displeja, stavio radio u kasetu, pošto je on imao neku aftermarket navigaciju na dodir u srednjoj konzoli.
 
Član
Skinuo sam mape prosle godine u Maju zadnje koje su bile, sto se tice Bosne Garmin je majka nema dalje, vjerovatno da i sa ovim novim mapama nije neko bolje stanje doduse nije nikakvo ni cudo kad nam putevi zavrsavaju nigdje:lol::lol::lol::lol:

Jbg drug mozes ti to sve postavit al imas mali milion djelova, moj ti je savjet ako vec imas lovu za navigaciju i te zajebancije da fino to ulozis u neku dobar HU koja u sebi ima i navigaciju ili ako ne nadjes nesto takvo dobro uzmes dobar HU i navigaciju posebno. E da i nek te ne brine onaj mali ekrancic njega vrlo lako mozes premjestit na vrh konzole iznad onih otvora za hladjenje, inace PUG 407 je sa takvom izvedbom dolazio za Azijsko trziste znaci ima navigaciju veliki ekran i onaj mali kao u tebe gore na vrhu koji pokazuje parametre auta....Ugradnja navigacije ti se ne isplati ni zivacno ni materijalno ni vremenski jer dok ti te sve djelove pokupujes prodje vrijeme a jos ce vise proci dok ti ga majstor slozi jer mora sve zivo raskopavat, ovako uzmes HU ubacis umjesto tog tvog ekrancic gore prebacis nadjes nekog da ti izlije kalup za njega i ofarba i mirna Bosna :)
 
Član
020420121513.jpg


eto postavljene brizgaljke i poklopcici, najvjerovatnije sutra-prekosutra se rade jastuci....trebam jos nac plastike ispod motora i branika sto idu i to je to :D
 
Top