PUG 407

PUG 407

Nema sta druze i ja ga vozim skoro dvije godine i nemam nikakvih zamjerki, inace sam ljubitelj peugeota ovo mi je cetvrti do sada i svakog sam tuzno ispratio... teska srca... pozz
 
Član
I ja sam prezadovoljan autom, cim sam ga vidio odusevio sam se. U nas raja slabo francuze gotivi vecinom svabe a to trgovci koriste pa deru sa cjenama, mada vidim u poslednje vrijeme pug je dosta zastupljen pogotovo 407 i 307. Negdje sam procitao da su 407 namjenski pravljene za glavesine u firmama pa su za par godina rasprodane zbog lizinga i amortizacije tako da se danas za neku svotu do 20 000 KM moze naci jako jako dobar PUG. Iskren da budem najveca se bitka vodila izmedju njega i Pasata B6 al sam njega odjebo zbog nasih prodavaca, jer lupaju visoku cijenu u odnosu na opremu i kilometrazu. Jbt pitam lika u salonu na sta mi daje garanciju, kaze on meni ni na sta dajem ti mjesec dana na sve a hoce ako se ne varam 26 000 za pasata koji je presao skoro 200 000 KM ja nako gledam u njega kontam il je on budala sto napamet stavlja cijenu il sam ja kao ekonomista. Ovaj lik sto sam od njega kupio auto i vise nego dobar trgovac, kad sam kupio kaze ako bude bilo kakvih problema nazovi tu sam a cuo sam jos od ljudi koji su kod njega pazarili da je jako dobar i korektan covjek.

Iduce sedmice cu najvjerovatnije otjerat auto majstoru da polako odradi svoj posao pa na ovlasteni da srede jastuke.
 
Član
Eto jos jedan belaj, dolazio limar da vidi sta i kako kaze nije puno posla samo djelove da nadje. Sad ga zvao kaze u krugu Tesanj Maglaj nema nidje djelova za Pug-a, jedino naso branik na Ilmi 5 glava nema lajsni nema one mrezice nema nista, dok bi na njega kupio lajsne i sl izaslo bi me skoro milju....
Znal neko od clanova gdje bi to mogao naci, ne daju mi se pare za nov branik lajsne i sl ionako ce me oderat za jastuke.....
 
Član
Ajd vidjet cemo svi da ti vidimo po otpadima imal 407 kakava pogledaj ti pio piku mozda naidjes jer jbg ipak je to novije auto.;)
 
Član
saledoboj je napisao(la):
Eto jos jedan belaj, dolazio limar da vidi sta i kako kaze nije puno posla samo djelove da nadje. Sad ga zvao kaze u krugu Tesanj Maglaj nema nidje djelova za Pug-a, jedino naso branik na Ilmi 5 glava nema lajsni nema one mrezice nema nista, dok bi na njega kupio lajsne i sl izaslo bi me skoro milju....
Znal neko od clanova gdje bi to mogao naci, ne daju mi se pare za nov branik lajsne i sl ionako ce me oderat za jastuke.....

jesi li provjeravao na piku? bilo je 407 koje se prodaju u dijelovima.
 
Član
Hvala raja na pomoci ali sredio sam za djelove trebaju doci u ovoj ili iducoj sedmici zavisi sve dal ih ima na stanju ili ne. Nije me nesto puno ni izaslo, u neka doba kad skontam ako auto budem i prodavao prilozim racun od novih djelova i mirna bosna zna se sta je bilo razbijeno sta je zamijenjeno original novim djelovima i to je to.
 
Član
300120121394.jpg

300120121392.jpg


Savijeno sto se savit moze, polomljeno sto se polomit moze nema plastike da je ostala citava. Razlike lijeve i desne strane 4 cm sad lik mora izvlacit jednu stranu da je uporedi sa drugom pa stavit sinu ispod branika koja je pukla i koju mora varit na 2-3 mjesta pa tek onda branik haubu i ostale zajebancije. Ventilator na kileru malo se savio kako su ga cjevi pritisnule pa ce i njih morat malo regulisat. Servo pumpa razbijena skinuo i nju da sredi.
Nema nista toliko opasno razbijeno al eto jbg i za ovo valja cekat i platit, planirao sam nesto da mi ostane od osiguranja al ako ovako bude moracu jos i namirit. Hajd sve ovo al krepacu a nece mi bit jasno kako onoliko staro auto i slabo da posavija i polomi ovoliko debel lim, jos sam u njegova vrata udario, hajd hauba i to al dje da posavija i polomi onoliko debele djelove ispod branika.
 
Top