Pug 407 HDi

Pug 407 HDi

Član
nisam odavno pisao, al da nebude da se nista ne radi evo malo koja slikica...
imao sam manji udescic pa dok je bio kod majstora uradio sam sve sto je bila mana na ovom autu...
bili su mi losi branici koje bivsi vlasnik nije bas dobro uradio(kad ih je farbao): Icon_mad:
i ofarbana je unutrasnjost napokon onako kako sam to i zelio u piano black Icon_wink

imag0622o.jpg


imag0621k.jpg


imag0616d.jpg


imag0615c.jpg


imag0614x.jpg


imag0613k.jpg


imag0619.jpg


imag0618j.jpg


imag0620s.jpg


da napomenem da uzivo puno ljepse izgleda ova unutrasnjost, pogotovo kad je lijepo vrijeme,ovdje je vec bilo predmrak...
 
Član
Jako lijep i dobar 407 . Svaka cast.
A ovo sto si ofarbao u unutrasnjosti izgleda fenomenalno.;)
Jel mi mozes ukratko objasniti cime si radio. Metalic Ili obicna boja ?
 
Član
Hvala, a ove sam plastikice sve fino poskidao i osmirglao sa p1000 vodobrusnim pa je lakirer presao bazom pa lakom... Boja je piano black mislim da cak ima u garazi negdje ovdje i kod, meni nije trebao jer je lakirer odma znao o cemu se radi... Ako jos sta zanima slobodno pitaj...
 
Član
Aha, ok prijatelju ,hvala ti .
Malo istrazujem jer se vec dosta dugo mislim da li to uraditi ili ne.
Hvala jos jednom.
 
Član
evo sitni update nakon dugo vremena...uglavnom auto se voza i mjenja ulje samo :) da kucnem u drvo...
izletile mi felge neke povoljno sa gumama srednje dobrim...iako su mi trebale samo dvije gume ovu ponudu nisam htjeo odbiti...

evo slike mojih guma koje su bile do jucer

Uploaded with ImageShack.com
izderao sam ove dvije da nije moglo vise, dok su mi ove druge dvoje skoro nove :)

evo slika sa felgama na autu radi se o originalnoj dimenziji 215 55 17

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com

i jedna sa ljubimcem :) kojem je istekla registracija i koji ce najvjerojatnije na zimski san :)

Uploaded with ImageShack.com
 
Top